Instagram/life.and.lit

Marec a knihy tvoria nerozlučnú dvojicu ako február a sviatok svätého Valentína. Vybrali sme pre teba 5 knižných noviniek, ktoré by si si tento mesiac mala prečítať.

Svet sa zbláznil, keď nás dvoch dal dokopy, Denisa Hoffer

Tohtoročná novinka, ktorú by si si nemala nechať ujsť. Oddychová romantika ťa vtiahne do deja, v ktorom spoznáš slobodnú matku a zároveň učiteľku na obchodnej akadémii. Svoju prácu vykonáva rada a každý deň sa tam teší. Všetko naruší príchod nového riaditeľa, ktorý k nej bude nepríjemný a nedá jej vydýchnuť.

Bude z toho nakoniec láska na pracovisku? To sa dozvieš, keď sa pustíš do čítania.

Psychológia pre milujúcich rodičov, Jana Bašnáková, Eva Vavráková, Jana Zemandl

Čakáš bábätko alebo si sa stala mamičkou? Táto kniha je pre teba ako stvorená. Tri psychologičky rozoberajú prvý rok bábätka a venujú sa témam, ktoré by si možno nepovažovala za dôležité, no záleží na nich. Naučíš sa niečo o plači, spánku, temperamente, vývine a empatii dieťaťa. Vďaka tejto knihe sa budeš cítiť lepšie a pripravenejšie na to, aby si čelila realite, ktorá ťa doma čaká (či bude čakať).

Koruna, Corentin Lamy, Joffrey Ricome, Pierre Trouvé

Ak rada sleduješ seriály, jednoznačne ti nemohol ujsť The Crown. Rozoberá život kráľovnej Alžbety II. a jej rodiny. Táto kniha ti pomôže odlíšiť pravdu od klamstiev a vďaka nej sa v ňom lepšie zorientuješ. Čo v ňom, po prečítaní už priamo aj v dejinách. Všetky informácie a zaujímavosti sú podložené faktami a fotkami.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife