Herečka Lucia Vráblicová

Obľúbená slovenská herečka roky žila v harmonickom manželstve s mladším partnerom Viktorom. Ako však denník PLUS JEDEN DEŇ najnovšie zistil, vzťah jej mal nedávno stroskotať. 

Herečka Lucia Vráblicová, ktorá je známa v hereckých, speváckych či dabingových vodách, vraj prežíva náročné obdobie. S manželom Viktorom sa majú rozvádzať. Dvojici to klapalo dlhých 24 rokov a zo spoločnej lásky vzišiel syn Benjamín.

S hudobníkom Viktorom Nižníkom mala toho veľa spoločného. Zoznámili sa v divadle a bola ta vraj láska na prvý pohľad. Nižník bol kedysi členom skupiny The Backwards, ktorá hráva pesničky od Beatles. Takže láska k umeniu bola jednou z hlavných atribútov, ktoré mali spoločné. Dvojica na verejnosti vystupovala, akoby boli stvorení jeden pre druhého.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Vráblicová (@luciavrablicova)

Aj keď herečka oslávila minulý rok 50-ku, vekový rozdiel nikdy nepovažovala za problém. Skôr ju to hnalo k tomu, aby svojho muža dobiehala pozitívnou energiou a stále bola aktívna. To, že je Vráblicová duchom mladá, mohli fanúšikovia vídať aj v zábavných videách Mateja Zrebného, kde neraz predviedla svoj zmysel pre humor a spevácky talent.

Herečka Lucia Vráblicová sa vraj v tajnosti rozviedla

Život je však nevyspytateľný a to, že ich manželstvo skončí po dlhých 24 rokoch, zrejme nečakala ani sama Lucia. Podľa informácií portálu PLUS JEDEŇ DEŇ z herečkinho blízkeho okolia malo prísť k tichému rozvodu. „Je to pravda, Lucia sa pred časom rozviedla,” prezradil pre denník dôveryhodný zdroj.

Známa speváčka a herečka však na otázky ohľadom rozvodu nechce odpovedať. Pre známu umelkyňu to bola určite veľká rana a preto je pochopiteľné, že sa k danej situácii nevyjadruje a svoje súkromie si necháva len pre seba.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MATT Zrebný (@matejzrebny)

Zdroj: PLUS JEDEN DEŇ

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News