manifestácia

Vymanifestovať si môžeš chlapa, robotu, materiálnu vec, všetko, čo chceš. Musíš ale vysielať pozitívne vibrácie do vesmíru. Všetko, po čom túžiš, si totiž môžeš pritiahnuť obyčajnými myšlienkami. Manifestácia sa inak nazýva aj zákon príťažlivosti. Ak na niečo veľmi myslíš, úprimne si to praješ, splní sa to. Funguje to však aj opačne, nielen na tie pozitívne veci a to ti môže zničiť vzťah.

Manifestácia je vlastne myslenie na danú vec tak, že si ju nielen v kúsku duši želáš, ale aj reálne predstavuješ a nepripúšťaš žiadnu inú možnosť. Niekomu pomáha písať si tieto veci na papier, do denníka, iní sa prihovárajú vesmíru a niekto na tú jednu vec len uprene myslí. Každý si musí nájsť tú svoju techniku, ktorá mu bude fungovať. Všetko je to však na základe viery, ale aj na tom, že preto, aby sa vytúžená vec stala, musí niečo urobiť. Predsa nič nepadá z neba len tak.

Negativita

Okrem tých krásnych vecí, ktoré by sme si radi pritiahli do svojho života manifestáciou, funguje to aj naopak. Negativita, zlé myšlienky, podozrievanie, či dokonca fantazírovanie, ťa totižto môže natoľko ovplyvniť, že pokazí aj to krásne, čo v živote naozaj máš.

Ak neustále myslíš na to, že ťa tvoj partner zaručene podvedie, pretože si myslíš, že nie si dosť pekná, dosť dobrá a iné veci, môže sa to naozaj stať. Nie preto, že to vesmír zariadi a do života mu dá novú „lepšiu“ ženu, ale preto, že tvoje správanie sa týmito myšlienkami radikálne zmení.

Ak budeš stále myslieť na to, že sa určite s tebou rozíde, opustí ťa alebo sklame, aj tieto myšlienky vysielajú určité vlny, nielen vesmíru, ale aj tvojmu partnerovi. Zrazu ho budeš viac podozrievať, budeš častokrát meniť nálady a dokonca aj váš intímny život sa časom môže zmeniť.

Nestojí to za to

Negatívne myšlienky by si mala vypustiť. Si zaručene dobrá žena, a ak ťa už niekedy sklamal a ty mu nedokážeš veriť alebo odpustiť, z tohto vzťahu by si mala odísť. Dôvera je základom vzťahu a ak je nalomená, je takmer nemožné ju znova získať.

Ak však nič neurobil a ty sa len bojíš, pretože si to zažila v minulosti, mala by si tieto negatívne myšlienky hodiť za hlavu. Aby sa to potom naozaj nestalo a nebude za to môcť vesmír, ale ty. Svojou podozrievavosťou a negatívnou náladou voči svojmu partnerovi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating