Pár sa chce pobozkať, musia bojovať o lásku

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Má zmysel ešte bojovať o lásku alebo bude lepšie, ak nastane rozchod? Možno si aj ty v bode, kedy takto premýšľaš nad vlastným vzťahom. Ak si prechádzaš s partnerom krízou a nevieš, ako ďalej, tento kvíz ti môže pomôcť nasmerovať sa.

Nie je to jediná a univerzálna rada, no odpovede na nasledujúce otázky ti môžu aspoň poodhaliť, či bojovať o vzťah má ešte význam, alebo to všeobecne vyzerá tak, že koniec je nutný.

Ako dlho tvoríte pár?

Má váš vzťah problémy?

Prešli ste si už veľkou krízou?

Máš pocit, že iskra medzi vami vyhorela úplne?

Snažíte sa obaja rovnako, aby ste vzťah vylepšili?

Ako často sa hádate?

Je váš vzťah založený aj na rešpekte, dôvere a úcte?

Ste manželia?

Máte už deti?

Bojovať o lásku alebo vzťah ukončiť? Odpovedz na tieto otázky a zisti, ako ďalej
TENTO VZŤAH SA RÚCA
Podľa tvojich odpovedí sa zdá, že váš vzťah potrebuje buď poriadny reštart alebo minimálne pauzu. Ak vo svojom srdci cítiš, že to takto nemôže ísť ďalej, tak ho počúvaj. Najskôr sa však pokús o záchranu. Je to zrejme posledná šanca.
VZŤAH S MNOHÝMI OTÁZNIKMI
Vyzerá to tak, že váš vzťah ešte nie je odsúdený na zánik. Bojovať o lásku sa oplatí, no nie v prípade, ak to jeden z vás vzdá. Nečakaj zbytočne dlho, ak sa trápiš, radšej odíď.
O LÁSKU SA OPLATÍ BOJOVAŤ
Podľa tvojich odpovedí je jasné, že to nechceš vzťah. Snažíš sa bojovať o lásku a váš vzťah nevyzerá najhoršie. Možno len potrebuje prekopať základy, viac komunikovať a zbúrať steretotyp.

Ak máš rada vzťahové kvízy, potom si vyskúšaj aj náš nedávny – zisti, či ste s partnerom pripravení na vážny posun vo vzťahu TU.

Ešte pár sní máš šancu využiť našu limitovanú ponuku a vyskúšať si PREMIUM na mesiac úplne zadarmo. Vďaka členstvu sa staneš expertkou na vzťahy, pretože ti pravidelne prinášame názory špecialistov na rôzne témy, napríklad ako môže skončiť vzťah so ženáčom, ako sa rozísť s manipulátorom či ako odhaliť, že ťa partner podvádza. Viac o našom PREMIUM obsahu sa dozvieš TU.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy