instagram/nastjastasia

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Určite si si to všimla aj ty, že niektoré ženy to majú proste v sebe. Všade kam sa objavia, muži sú z nich paf. Potrebujú si získať ich pozornosť, pozvať na rande a samozrejme ich obdarúvať bozkami. A v mnohých prípadoch v tom majú prsty ich vlastnosti, ktoré z nich robia neodolateľné divy. Nosia v sebe silu, odhodlanosť, odvahu, no popritom všetkom sú stále jemné ženy túžiace po láske. Keď to muž poskladá dokopy, nečudo, že ich túži mať po svojom boku. 

Hviezdy dokonca prezradili, že ženy narodené v nižšie spomenutých znameniach, dostali spomedzi iných do vienka najsilnejší magnet pre mužov.

Baran

Ženy narodené v znamení Barana sa dostali do tohto zoznamu najmä kvôli ich vytrvalosti. Idú si tvrdo za svojím a nikdy sa nevzdávajú. Pre muža sú veľkou oporou a dodávajú mu energiu a chuť bojovať.

Práve táto vlastnosť mužov dostáva do kolien, pretože si uvedomujú, akú silnú ženu majú po svojom boku. Na čo ale netreba zabudnúť, v súkromí sú veľmi romantické a mužom dávajú pocítiť, že sú pre ne stále dôležití.

Rak

Račice sú proste ženy do voza aj do koča. Neboja sa práce, vedia sa postarať o rodinu, no stále si zachovávajú svoj pôvab a reprezentatívnosť. Muž s nimi môže rozprávať hodiny a hodiny, a vždy si budú mať čo povedať.

V ich spoločnosti sa cíti každý veľmi príjemne. Skúšajú nové veci, neboja sa výziev a oplývajú neuveriteľným šarmom a krásou. Takže oplatí sa čudovať, prečo patria do top trojky naj u mužov?

Strelec

Kto sú najlepšie gazdinky? No predsa Strelkyne! Majú cit pre domácnosť. A to je niečo, čo muž rozhodne ocení. Veď, aj keď je to dospelý muž, stále potrebuje starostlivosť. A na tom sa určite zhodneme.

Navyše, v spoločnosti sú z nich pravé dámy, ktoré vedia v pravú chvíľu povedať to, čo zaujme nejedného poslucháča. Pri nich nemusí mať partner obavy zo spoločenského trapasu. Ba naopak. Sú to hotové dámy, ktoré zaujmú nielen múdrym slovom, ale aj správaním a štýlom, akým predstavujú ženskosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy