Mať dobrú kamarátku je v živote požehnanie. Ak takú máš, si naozaj šťastná žena. Pokiaľ ju ale stále hľadáš, si na správnom mieste. Dnes tu pre teba máme rebríček ženských znamení podľa toho, aké sú priateľky.

Môžeš si vybrať tú najlepšiu a vyvarovať sa tej najhoršej.

1. Panna

Žena v znamení Panny je tou najlepšou priateľkou, akú si pre svoj život môžeš vybrať. Je úprimná, vždy ti povie pravdu a nenechá ťa v žiadnom probléme. Každý deň s tebou udržuje konverzáciu a dokáže ti pomôcť behom minúty.

2. Kozorožec

Pri žene v znamení Kozorožca platí to isté. Na ňu sa môžeš spoľahnúť vždy, pretože je rýchla, rada sa zabáva a bude ako tvoja pravá ruka. Len s ňou zažiješ tie najbláznivejšie zážitky, na ktoré budeš ešte dlho s láskou a úsmevom spomínať.

3. Baran

Žena v znamení Barana je tiež skvelou kamarátkou. Miluje spontánne dobrodružstvá, preto máš pri nej istotu, že sa nikdy nebudeš nudiť. Vytiahne ťa von aj vtedy, keď sa ti nebude chcieť. Vďaka nej budeš svoj život skutočne žiť, nie iba prežívať.

4. Býk

Impulzívna žena v znamení Býka je super. Nikdy ti nebude klamať, nepreberie ti frajera a s každým problémom sa na ňu môžeš obrátiť. Hoci je niekedy drzá, aspoň pri nej budeš mať istotu, že ti povie veci priamo a nebude nič zatajovať.

5. Blíženci

Žena Blíženec je skvelá parťáčka. Aj keď nie je tak spoľahlivá ako Panna, či Kozorožec, priateľstvo s ňou ti dodá veľa energie a nádeje. Nemôžeš sa na ňu vždy spoľahnúť, pretože neodpisuje rýchlo, no keď bude mať čas, bude ti venovať 100 % pozornosti.

6. Rak

Pri tejto žene je to na hrane. Ak ju chceš mať za priateľku, musíš si uvedomiť, že sa jej rýchlo striedajú nálady a aj názory. Dokáže byť najlepšou poslucháčkou, milou, obetavou a láskavou, no keď sa niečo medzi vami naruší, v respektíve, keď ti nebude dôverovať, vie sa premeniť na zákernú a pomstychtivú osobu.

7. Vodnár

Ak si vyberieš priateľku v znamení Vodnára, môže to byť risk alebo výhra. Záleží na tom, čo od priateľstva s ňou očakávaš. Vie ti podať pomocnú ruku, ísť s tebou nakupovať alebo riešiť problémy vo vzťahu. Neočakávaj však od nej to, že bude neustále pri tebe.

8. Ryby

Citlivá Ryba má zmysel pre kamarátstvo, no len vtedy, keď má z neho výhody. Keď sa s ňou chceš priateliť, musíš jej za to niečo ponúknuť. Bohužiaľ, riadi sa mottom, že na tomto svete nie je nič zadarmo.

9. Strelec

Vie, ako by malo skutočné priateľstvo vyzerať, len sa jej to nechce dodržiavať. Môžeš sa na ňu spoľahnúť, no nikdy by si jej nemala 100 % dôverovať. Aj keď bude na teba príjemná, môže ťa kedykoľvek zradiť a podkopnúť ti nohy.

10. Škorpión

Pokiaľ ide o ženu v znamení Škorpióna, dvakrát si premysli, či sa s ňou budeš priateliť. Áno, je zaujímavá, vášnivá a tajomná, no pre pravé kamarátstvo nebola zrodená. Bude ti pomáhať len dovtedy, dokým bude vládať. Keď toho na ňu bude priveľa, alebo to nebude chcieť robiť, jednoducho ukončí kontakt.

11. Lev

Predposlednou je Levica. Ako už iste vieš, často je zahľadená len do seba a je veľmi sebeckou. Pravú priateľku v nej nehľadaj, no keď si chceš nájsť niekoho, kto ti poradí v oblasti vzťahov, módy a kozmetiky, ona je najlepšou voľbou. Nehovor jej však svoje tajomstvá, pretože by ťa sklamala.

12. Váhy

Poslednou je Váha. Pokiaľ máš vo svojom živote na výber, nikdy si ju nevyberaj. Možno je úspešná, no to je tak všetko. Kamarátstvo nie je pre ňu, pretože nedokáže byť úprimná a stála. Nikdy by ťa nevypočula a tvoje problémy by prehliadala.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.