Májové novinky na Netflixe
Instagram/netflixth, Instagram/alexhardcastle1

Videla si už všetky filmy, ktoré mali svoju premiéru počas apríla? Ak nie, mala by si to čo najskôr dohnať, pretože aj máj prináša viaceré vydarené novinky na Netflixe. Hovorí sa, že máj je lásky čas a toho sa chytili aj tvorcovia či režiséri.

Môžeš sa tešiť aj na romantické filmy, no rovnako tak ťa čaká aj množstvo napätia a drámy. Za pozretie určite stojí aj dokument o mláďatách divokých zvierat Wild Babies, pri ktorom zaplesá nejedno srdiečko. Aby si mala prehľad o tom, čo bude mať kedy premiéru, sleduj profil streamovacej služby Netflix aj na YouTube.

Novinky na Netflixe prinesú tento mesiac aj hviezdne obsadenie. Vynechať by si nemala film The Takedown, ktorý bude mať premiéru 6. mája. Zahral si v ňom herec Omar Sy, ktorého môžeš poznať z obľúbených filmov Nedotknuteľní či Aj dvaja sú rodina. Okrem toho bol tvárou seriálu Lupin.

Veľkým prekvapením je nepochybne aj herečka Rebel Wilson, ktorú uvidíš už 13. mája vo filme Senior Year. Ide o prvý raz, kedy sa objaví pred kamerami po tom, ako sa jej podarilo schudnúť a stala sa z nej doslova iná žena. Ako môžeš vidieť, úplne omladla a vyzerá veľmi šťastne.

Tak čo, ktoré novinky na Netflixe si tento mesiac nenecháš ujsť?

Summertime (3. séria) – 4. máj

Clark – 5. máj

Wild Babies – 5. máj

Welcome To Eden – 6. máj

The Takedown – 6. máj

Our Father – 11. máj

Savage Beauty – 12. máj

Senior Year – 13. máj

Who Killed Sara (3. séria) – 18. máj

F*ck Love Too – 20. máj

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife