Možno si zažila veľkú lásku, možno viac kratších vzťahov. A možno si prišla do štádia, kedy si si povedala, že máš plné zuby hľadania dokonalého princa a začala si sa venovať sama sebe.

Možno sa to nezdá, ale chce to veľa odvahy a odhodlania naučiť sa milovať samú seba. Keď zrazu vieš ako naložiť so svojím voľným časom. Možno začneš cvičiť, možno čítať viac kníh, zapracuješ na svojej kariére, alebo dosahuješ dobré výsledky v škole. To, že si našla zrazu samú seba sa ti začne páčiť a nechceš to odovzdať niekomu len tak. Niekomu, kto na sebe nepracuje. Možno ťa tvoje okolie začne vnímať ako prieberčivú, ale ty vieš, čo naozaj chceš. Nie len chlapa, ktorý sa vezie na úspechoch svojej frajerky, ale silného muža, ktorý má niečo v hlave a vie ľúbiť celým srdcom. Lenže on neprichádza a tebe začne chýbať obyčajný dotyk alebo pohladenie.

Nezúfaj. Kamarátky našli svoju polovičku a ty si stále sama. Ale daj si ruku na srdce – chcela by si takého chlapa ako majú ony? Si šťastná že kamoška je milovaná, ale nechápeš, čo na ňom vidí. Ty chceš lepšieho. Preto prestaneš riešiť vzťahy každého druhu. Gratulujem, si silná žena. Máš sa rada a vieš, že chceš viac. A vtedy to príde. Práve, keď to najmenej čakáš. Objaví sa niekto, kto je iný ako ostatní. Áno, otrepaná fráza, ja viem. Ale zrazu cítiš, že tomuto mužovi by si bola schopná dať celé svoje ja. Chceš pri ňom stáť. Pri každom jeho rozhodnutí, pri každej ťažkej, ale aj krásnej chvíli. Chceš s ním cestovať a spoznať jeho priateľov a tak isto sa ním všade chváliť. Dokonca by ti nevadilo, keby si sa za ním mala presťahovať hoci aj na opačný koniec sveta.
falling-in-love-idea-someonefoto: elitedaily.com

Ak chce presne toto isté aj on, máš vyhraté. Ale ak nie, možno chlapec len nevidí, že by ho mohla chcieť tak úžasná žena ako si ty. Skús mu to naznačiť, ale nikdy naňho netlač. Chlapi sú od prírody dobyvatelia. Je preňho dôležité, aby o teba bojoval. Aby sa pochválil pred kamarátmi, aké bolo ťažké ťa zbaliť. Len ho nechaj nech sa hrajká. Ale ak máš pocit, že nemá o teba záujem, cúvni. Bude to ťažké, lebo si mala pocit, že po dlhej dobe prišiel ten pravý, ale ver, že pravý nie je. Pusti si slaďáky, vyplač sa kamoške, ale nestrácaj svoju dôstojnosť. Venuj sa opäť sebe a uvidíš, že ten pravý ťa niekde v budúcnosti čaká.

foto: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating