instagram/about.desiree

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Niekto má šťastie v hre, iný v láske. Ako je možné, že si niekto nájde už na strednej lásku svojho života a ten druhý nemá po výške ani nikoho na randenie? Je v tom osud, povaha a správanie človeka, ale aj trocha astrológie. Existujú totiž 3 znamenia zverokruhu, ktorým bolo šťastie v láske vopred dané.

Váhy

Človek narodený v tomto znamení má zmysel pre pokoj, eleganciu a rovnováhu. Možno si práve tou svojou harmóniou priťahuje do života vzťahy, ktoré nebudú búrlivé, ale skôr šťastné a láskyplné. Presne také, po akých túži.

Keďže má dobre vyvinutú intuíciu, zmysly aj empatiu, dokáže si vybrať partnera, s ktorým to má zmysel. Nestráca čas s niekým, o kom tuší, že to nie je ten pravý. Preto má vo vzťahoch šťastie a na rozdiel od iných, oveľa menej zlých skúseností.

Býk

Človek narodený v znamení Býka túži celý život po láske, je citovo vyrovnaný a vnútorné silný. Aj keď sa môže stať, že to stále skúša s novými partnermi, pravda je, že dokáže vzťah ukočiť skôr, ako by došlo k nepríjemnému rozchodu. Radšej netlačiť na pílu, ako mať zlomené srdce.

Svojim vášnivým srdcom a temperamentom si ale vie vždy pritiahnúť pozornosť a tak nikdy nebude plakať do vankúša, že ho láska obchádza. Keď sa nájde niekto, kto bude jeho povahu zvládať, môžeš vo vzduchu počuť zvony ako v rozprávke.

Blíženci

Blíženci majú v sebe 2 rozpoltené osobnosti, preto je veľmi ťažké predvídať ich kroky a životný smer. Šťastie v láske u nich znamená to, že ak nájdu človeka, s ktorým im to sedí, dokážu na spoločnom vzťahu pracovať. A to zachráni nejeden vzťah pred zbytočným rozchodom.

Totiž, šťastie v láske neznamená iba nájsť spriaznenú polovičku a užívať si milé slová až do smrti. Chce to odhodlanie z oboch strán kráčať spolu. Preto, ak Blíženec nájde takého niekoho, dá si na vzťahu záležať. To mnohí za jeho dlhodobým vzťahom nevidia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy