Instagram/lucypug

Influencerka Lucypug zažíva v poslednej dobe svoje najkreatívnejšie obdobie. Na Instagrame sa chváli originálnymi a prepracovanými spoluprácami, ktoré oceňujú aj jej fanúšikovia v komentároch. 

Častejšie pridáva aj príspevky s premenami na známe filmové či seriálové postavy, pravidelne cvičí a motivuje ostatných ľudí. Popri tom všetkom sa jej podarilo pracovať aj na niečom novom. Podelila sa so svojou novinkou, ktorá je zároveň splneným snov. Mnohí ľudia na niečo také čakajú roky a väčšina z nich sa toho nedočká vôbec.

„Nezabúdaj, tvoje 5 rokov staré ja by bolo na teba určite hrdé. Moje staré ja by tomuto momentu ani neuverilo. Ďalší sen splnený – moja vlastná kolekcia ŠPERKOV,“ odhalila Lucka tajomstvo, ktoré si musela nechať dlhé mesiace pre seba. Aj napriek tomu, že sa jej ľudia pýtali na retiazku, ktorú nosila.

zdroj: Instagram/lucypug

„Začalo to jedným tvorivým ránom, kedy som zobrala do rúk tablet a začala si čarbať doplnky, ktoré by vystihovali môj štýl a všetko to, čo mám na šperkoch rada. Pri tvorení som zistila, že každý deň mám náladu na úplne niečo iné. Hľadala som niečo, čo by moju nerozhodnosť vyriešilo bez toho, aby som doma musela skladovať šperky rôznych druhov,“ priblížila Lucka viac detailov o tom, ako jej nová kolekcia šperkov vznikala.

A čo všetko v jej kolekcii nájdeš? „Predstavujem ti strieborné pozlátené šperky, ktoré si vieš upravovať a personalizovať podľa seba. Skladajú sa zo základných minimalistických prvkov, ktoré si vieš doplniť príveskami podľa tvojho vkusu, nálady, alebo outfitu 🍀🌜💖🦋🔑🔒

A nezabudla som ani na nerozlučné dvojky! Náramky priateľstva pre kamošku alebo polovičku. Každý z vás bude mať svoj náramok s 🔑 alebo 🔒, nech sú vaše náramky prepojené rovnako, ako vaše spriaznené duše.“

zdroj: Instagram/lucypug

Ako môžeš zo smajlíkov vidieť, prívesky nájdeš v tvaroch štvorlístka, mesiaca, srdca, motýľa, kľúča a zámky. Ide o naozaj univerzálne motívy, ktoré sa hodia každému a určite si medzi nimi nájdeš niečo, s čím sa môžeš stotožniť.

V príbehoch ukázala trochu aj zo zákulisia a toho, ako jej šperky vznikali. Určite vieš, že všetko, čo Lucka zatiaľ vydala, si kreslila a navrhovala sama. Sama môžeš vidieť, ako sa jej kreativita rozvíja a vždy dokáže fanúšikov prekvapiť niečím novým a ešte viac premyslenejším.

Čo na Luckinu novinku hovoríš ty? Ktorý z príveskov by si si vybrala najradšej?

zdroj: Instagram/lucypug

Zdroj: Instagram/lucypug

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News