Zaľúbený pár
Unsplash/Sebastian Mark

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každá z nás chce raz stretnúť lásku svojho života. Nie iba tú platonickú, ale naozajstnú. Chceme mať chlapa, ktorý nám vyčaruje úsmev na tvári v zamračenom počasí. Túžime, aby mal oči len pre nás. Snívame o tom, aby sa k nám ten jediný chlap na svete choval ako ku kráľovnej, a aby nás aj on bral ako tú jedinú na svete. 

Začala si sa s niekým stretávať a nevieš čo máš od toho očakávať? Už ste sa videli párkrát a nevieš, čo si máš o tom celom myslieť? My ti pomôžeme. Sprav si nasledujúci kvíz a dostaneš odpovede na všetky tvoje otázky.

Ako často spolu chodíte von?

Pár sa bozkáva Unsplash/cassiejolopez

Vyzvedá ohľadom tvojej budúcnosti?

Chlap a žena sa na seba usmievajú Unsplash/szcsviola

Čo pri ňom cítiš?

Chlap dáva žene bozk na čelo Unsplash/marilezhava

Ako sa na seba pozeráte?

Chlap a žena pod stromom Unsplash/jmason

Myslíš na neho?

Chlap a žena sa rozprávajú Unsplash/Marius Muresan

Ako sa správate pri stretnutí?

Chlap a žena v objatí Unsplash/priscilladupreez

Akým spôsobom spolu komunikujete?

Chlap a žena sa bozkávajú Unsplash/laurenraderphoto

Ako spolu trávite čas?

Chlap a žena pozerajú na západ slnka Unsplash/cblack09

Ako sa pri ňom správaš?

Pár v objatí Unsplash/ Jonathan Borba

Máte podobné koníčky a rovnaké životné hodnoty?

Pár na rande Unsplash/AJ Alao

Ľúbite sa alebo by ste mali radšej ostať kamarátmi? Takto to zistíš
Láska medzi vami prekvitá
Ste si súdení. Trávite spolu všetok voľný čas a máte potrebu si neustále aj písať. Voláte si každý deň a neviete bez seba žiť. Ak spolu ešte nechodíte, určite by ste to spolu mali skúsiť. Pristalo by vám to a neuveriteľne by ste si rozumeli. Cítite k sebe totiž to isté, no možno sa o tom hanbíte alebo bojíte rozprávať. Hádam tento výsledok už o niečom svedčí. Bež sa s ním teda rýchlo porozprávať.
Neviete, čo k sebe cítite
Mali by ste sa porozprávať o vašich citoch a jasne si zadefinovať buď váš terajší, alebo budúci vzťah. Možno sa práve netúžite viazať kvôli bývalým vzťahom. Boli ste veľmi sklamaní a nie ste schopní sa jeden druhému otvoriť. Časom by však z toho mohlo niečo byť. Určite na neho však netlač. Obaja potrebujete vlastný priestor.
Nechajte to iba na kamarátskej úrovni
Fantasticky si rozumiete, trávite spolu kopec času, stále si píšete a smejete sa spolu, no nevyzerá to na vzťah. Je medzi vami iba niečo kamarátske a ani sa to nepokúšajte dať na vyšší level, pretože by ste to mohli pokaziť a to určite nechcete. Nepridávajte k tomu ani posteľné výhody a radšej sa sústreďte na to, že ste si oporou v najhorších chvíľach. To je u vás asi tak všetko. Vo vzťahu by vám to určite nefungovalo.
Ľúbiš ho, ale on teba nie
Každá z nás si už minimálne raz prešla platonickou láskou, ktorá jej nebola opätovaná. Delí sa však na dva typy. Prvá je tá, že o tom ten chalan nevie a druhá je vlastne o tom, že ti ju neopätuje kvôli tomu, že mu na tebe niečo vadí alebo k tebe nič necíti. V oboch prípadoch nesmieš byť smutná. Ten pravý bude stáť za to a bude ťa ľúbiť možno ešte viac ako ty jeho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy