instagram.com/todayshow, instagram.com/glamourmag

Všetkých fanúšikov Miley Cyrus a Liama Hemswortha určite prekvapila informácia o tom, že dvojica išla od seba a skloňuje sa tu slovíčko rozvod. Extravagantná speváčka sa vraj nedokázala stotožniť s rolou manželky a tak po necelom roku prišiel zlom.

Po oznámení rozvodu si Miley zašla na dovolenku so sestrou a kamarátkou Kaitlynn Carter, s ktorou sa oddávala milostným radovánkam, ktoré sa podarilo zachytiť paparazzom. Viac si o tom môžeš prečítať v našom článku.

Doteraz sa však hovorilo len o Miley a o tom, čo urobila, no nikto neriešil jej podvedeného manžela Liama. Ten sa ale rozhodol prehovoriť a prostredníctvom Instagramu venoval svojej bývalej odkaz. Ak by si však čakala status plný nenávistných slov, musíme ťa sklamať. Vyzerá to tak, že sympatický herec to berie s chladnou hlavou a so všetkým sa zmieril.

„Ahojte všetci. Len krátka poznámka, že sme sa s Miley nedávno rozišli, no prajem jej zdravie a šťastie nadovšetko. Ide o súkromnú záležitosť a nebudem sa vyjadrovať žiadnym novinárom ani médiám. Všetky údajné výroky mojej osoby sú falošné. Mier a láska,“ napísal Liam na svojom profile.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News