instagram/madamefigarohk

Všetci fanúšikovia jedného zo svetovo najobľúbenejších seriálov všetkých čias, sa včera dočkali špeciálnej epizódy. Po 17 rokoch od odvysielania poslednej časti Priateľov, si HBO pripravilo jedinečnú retrospektívnu časť, ktorá bola nabitá smiechom, emóciami, ale aj celebritnými hosťami. 

Pozvanie účinkovať v časti, ktorá bola akousi spomienkou na roky natáčania tohto seriálu, prijalo množstvo známych mien. Friends: The Reunion moderoval James Corden a okrem neho sa tu objavili napríklad aj Cara Delevingne, Cindy Crawford, Justin Bieber či Lady Gaga.

Herci si po mnohých rokoch nie len spomínali, ale aj opäť zahrali niektoré z legendárnych scén. Chýbať tak nemohol ani hit Smradľavá mačka, ktorý v seriáli spievala Lisa Kudrow ako Phoebe.

Takto si originálnu verziu spievala partia priateľov v legendárnej kaviarni

A keďže pozvanie do show prijala aj Lady Gaga, bola ideálnym človekom, ktorý by si po rokoch mohol s herečkou opäť zaspievať jednu z najhorších a pritom najlepších seriálových pesničiek vôbec. Smelly cat, ako znie originálny názov, tak dostala úplne nový dych.

Lagy Gaga sa objavila s gitarou v ruke na ikonickom gauči nastajlovaná tak, ako to bolo pre Phoebe typické a spoločne si strihli duet, ktorý neskôr doplnil aj zbor.

Čo povieš na túto verziu Smradľavej mačky?

Lisa si túto pieseň zaspievala pred pár rokmi aj na koncerte Taylor Swift

Pamätáš si, ako chceli z Phoebe spraviť v seriáli hviezdu? Takto dopadol vtedy jej videoklip

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News