Všetky sme ako malé snívali o našom prvom skutočnom bozku. O takom, ktorý bude stáť za to, aby sme si povedali, že ja už som svoju prvú a vysnívanú pusu dostala. Každá máme svoje predstavy o tom jej prvom, no a teraz vám chcem povedať niečo málo o tom mojom prvom bozku. Snáď bude aspoň z polovice taký romantický pre vás, ako bol pre mňa.

Začnem hneď krásne a to o mieste, kde sa to všetko stalo. Holandsko, áno presne tu, v krajine študentov. Išla som tam navštíviť kamaráta spolu s bratom. Obzreli sme si krajinu, prešli pár miest a mohla som domov odísť s veľa krásnymi spomienkami. Čo ale čert nechcel, ako sa vraví, predsa by som neodišla z Holandska bez toho, aby som bola na skutočnej študentskej vysokoškoskej párty.

Pondelok večer sa zišlo pár ľudí, ktorí sa smiali, pripili si a rozprávali sa. Bol tam chlapec, trošku starší odo mňa. To však nevadilo. Po pár hodinách strávených na byte, sme sa rozhodli ísť pokračovať do klubu. Chlapec si ma zastavil a začali sme sa rozprávať. Po chvíľke sa ku mne naklonil a povedal mi, že ma chce pobozkať. (Toto všetko sa dialo po anglicky, takže ešte väčšia romantika!) Áno, pobozkala som ho, a bolo to to najlepšie, čo som mohla urobiť! Neľutujem nič. Tým sa ale príbeh nekončí.

Neskôr sme sa vrátili späť do klubu za ostatnými. Celý čas sme sa na seba usmievali. Po pár hodinách sme sa presunuli opäť na chvíľu na byt. Žiaľ, ten zlatý chalan musel už odísť, tak som ho išla odprevadiť ku výťahom.

On opretý o výťah a ja pred ním. Pozreli sme sa na seba a ani neviem ako, pobozkali sme sa. Znovu a znovu a znovu. Viete čo sa mi na tom páčilo najviac? Nepotreboval ma chytiť za zadok alebo inde. Držal ma okolo panvy a za pás. Moje ruky boli okolo jeho krku a sem-tam moje prsty v jeho vlasoch. Bol to ten najkrajší pocit, aký som doteraz zažila. Nič nebolo krajšie ako týchto pár minút s ním. Neľutujem nič, čo sa stalo. Nakoniec sme sa museli rozlúčiť. Objal ma a dal mi krásnu pusu do vlasov. Takto sme sa rozlúčili, a tým, sa toto pre mňa stáva výnimočným a navždy zapamätateľným.

View this post on Instagram

🌶

A post shared by Katya Mirо (@katyamiro) on

Bohužiaľ tento večer ostane len ako spomienka, pretože on žije tam a ja tu. Myslím si, že ak by sme sa mali znovu stretnúť, tak sa tak stane.

Vám ženy a dievčatá chcem povedať, že môžeme si to v hlave predstavovať najlepšie ako vieme, no osud to vždy zariadi ešte lepšie. A verte, oplatilo sa čakať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.