Zamilovaný pár

Hovorí sa, že skutočná láska nás dokáže zmeniť. To si úplne nemyslím, skôr stojím za názorom, že odhalí to najlepšie (a občas, žiaľ, aj to najhoršie) z nás. Že vďaka nej budeme lepšou verziou seba. Keď sa pozrieme do očí človeka, ktorého milujeme, sme totiž ochotní robiť veci, ktoré by nám predtým ani len nenapadli. Nik nemal takú moc, aby nás dokázal tvarovať. Keď stretneš toho pravého, pochopíš.

Láska ťa totiž počas svojich štádií dokáže naučiť týchto 5 krásnych vecí!

Trpezlivosť

Zahryzneš si do jazyka, naučíš sa vyčkávať, budeš bojovať so svojou netrpezlivosťou, … vďaka nemu pochopíš, že trpezlivosť ruže prináša, a že ak to partner potrebuje, jednoducho mu ten čas musíš dať. Kvôli nemu budeš ochotná dusiť v sebe nervy s úsmevom na tvári.

Ako na kompromisy

Nie je to o tebe a nie je to ani o ňom. Je to o vás, a preto budete musieť hľadať spoločné cesty a riešenia. Naučíte sa vyberať možnosti, vďaka ktorým nebude nik ukrátený a obaja môžete byť spokojní. Vo vzťahu totiž nemá nikto navrch a ste si vo všetkom rovní.

Obeta pre druhého

Niekedy sa však kompromisy jednoducho nájsť nedajú. Vtedy sa ukáže, ako veľmi sa milujete. Keď stretneš toho pravého, dokážeš sa obetovať pre jeho šťastie, ktoré je pre teba dôležitejšie. No ak ťa on miluje rovnako, nedovolí, aby si kvôli tej obete trpela.

Bez slov to nejde

Aj keď vo vzťahu občas netreba slová, bez nich to dlhodobo nejde. Máme na mysli komunikáciu, ktorá vyrieši vaše problémy, vyjadrenie svojich myšlienok bez hanby či strachu, či odhalenie svojich emócií. Iba pri mužovi, ktorého ľúbiš, sa dokážeš otvoriť a naučíš sa hovoriť nahlas o tom, čo dusíš v sebe.

Každý má svoje zvyky

To, čo ty považuješ za normálne, neznamená, že to tak berú všetci. Každá rodina, každý človek má svoje vlastné zvyky, tradície, praktiky, … keď sa spoja 2 svety, ver tomu, že sa ti rozšíria obzory a aj ty toho mnoho zmeníš. Partner ťa naučí aj praktické veci.

Každá z nás však už niekedy stretla muža, ktorý bol pôsobivý, šarmantný a zdal sa byť „dobrým chlapom“. No napriek týmto kvalitám nemusí byť vždy vhodným partnerom pre nás. Ako zistíš, že je po tvojom boku nesprávny partner? V našom nedávnom článku nájdeš 5 varovných signálov, že to nie je ten pravý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating