freepik.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Boli sme ešte len deti, keď sme sa spoznali. Deti, ktoré si išli za svojimi snami a neriešili zbytočnosti. Ľúbili sme sa. Užívali sme si každú spoločnú chvíľu. Boli sme šťastní. Nezabudnem na naše spoločné zážitky, keď sme spolu blbli. Ako sme si postavili vlastný statív z konárov stromu, ako sme boli spolu každú voľnú sekundu, ako sme cestovali do Talianska na otočku a hľadali celé hodiny po meste McDonald /a aj tak ho nenašli/.

Nezabudnem, ako si ma učil jazdiť na aute a ja som naháňala srnku či zajaca, ktorý mi, bohužiaľ, neušiel. Náš smiech bol ten najúprimnejší a naše bitky nekonečné, silné a bolestivé. Nakoniec sa ale vždy skončili radostne a smiali sme sa na našich modrinách a škrabancoch. Nedokázalo nás rozdeliť nič, ani diaľka, ktorú sme museli stále precestovať, aby sme boli spolu.

freepik.com

Ako sa čas posúval a my sme vyrastali, nastali v našich životoch zmeny. Viac povinností, menej spoločného času. Veľa ľudí sa snažilo nás rozdeliť, ale nikomu sa to nedarilo. Držali sme spolu pevne ruka v ruke, kým neprišli prvé veľké hádky. Prvé veľké nezhody, kvôli času. Boli sme na seba naviazaní, boli sme na seba zvyknutí. Už od „detstva“. Snažili sme sa byť spolu, ale nešlo to.

Napriek tomu som ťa stále ľúbila, každým dňom viac a viac. Aj cez všetky hádky, ktoré sme prekonali. Neboli pekné, neboli sme ku sebe ani slušní, ani tolerantní a povedali sme si veci, na ktoré keď pomyslím, je mi zle. Ani len tí najhorší nepriatelia by si také niečo nepovedali. Bili sme sa, bojovali, plakali, naháňali. Ale i napriek všetkému stojíme pri sebe a jeden za druhého by sme dali všetko.

Obaja sme si prešli pomedzi náš vzťah aj inými. Asi to tak proste malo byť. Všetko sa deje kvôli niečomu a toto všetko nás len utvrdzuje, že my dvaja sa ku sebe vrátime nech sa deje čokoľvek.

freepik.com

Si pre mňa ten najdôležitejší. Nie si dokonalým príkladom perfektného chlapa, ale kto áno? Možno patríš medzi tých „zlých chlapcov“, ale nikdy by som na tebe nič nezmenila a pre mňa ten „perfektný“ si. Aj keď si to nemyslíš. Aj keď sa nie vždy podľa toho správam. Ale vážim si každú maličkosť. Každý okamih. Každú pusu na čelo, ktorú mi dáš pred spaním. Vážim si, ako si ma dokážeš pred každým zastať. Viem, že nech sa deje hocičo, prídeš si ma ochrániť aj o polnoci.

Dnes už nie som to dieťa, ako keď sme sa spoznali. Ty tiež nie. Sme dvaja dospelí ľudia, ktorí si prajú mať spoločnú budúcnosť. A ak niečo nepominie, tak to je láska medzi nami, ktorá nás vždy bude spájať a ťahať k sebe späť. A dnes, dnes ťa už hlboko milujem. Za to všetko, čím sme si spoločne preskákali, za to všetko, čo sme jeden pre druhého obetovali.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating