nepodarený photoshop

Ešte stále existujú ľudia, ktorí si upravujú svoje fotky a potom ich bez hanby zverejnia na sociálnych sieťach. Hrajú sa na niekoho iného, zväčšujú si svoje prednosti alebo na svoje fotky popridávajú osoby či veci, ktoré na originálnych snímkach nie sú. Nepodarený photoshop však bude vždy odhalený.

Kedysi sa to robievalo bežne. A hoci to vyšlo z módy, ešte stále sa medzi nami nájdu ľudia, ktorí si svoje fotky vedia prerobiť. Možno si myslia, že sú experti na photoshop, no v konečnom výsledku to tak nevyzerá. Ich klamstvá sú vždy odhalené. Veď napokon, pravda vždy vyjde najavo.

nepodarený photoshop
zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Nepodarený photoshop na sociálnych sieťach

Chcú schudnúť aspoň na fotkách a bez námahy mimo nich. Alebo chcú mať dokonale okrúhle zadky, mať tvár bez jedinej vrásky. To všetko je iba klamstvo na sociálnych sieťach.

Neraz ťa možno takéto príspevky na sociálnych sieťach nielen nahnevali, ale aj vyčarovali úsmev na tvári. Podobne to určite bude aj dnes. Dokonca sa takého faux pas dopustili aj známe celebrity. Presvedčíš sa o tom v našej GALÉRII.

Pred niekoľkými mesiacmi sa podobného trapasu dopustila aj slovenská bývalá playmate a manželka MMA zápasníka Karlosa Vémolu. Pamätáš si to? Lela si na fotke chcela zväčšiť zadok, no všimli si to fanúšikovia. Vidieť to môžeš aj v našom článku po kliknutí SEM.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife