instagram.com/kyliejenner, instagram.com/kyliesnapchat

Minulý týždeň oslavovala malá Stormi svoje druhé narodeniny a Kylie pre ňu opäť usporiadala obrovskú párty, na ktorej nechýbali ani kolotoče alebo vlastný merch Stormi s názvom Stormi World.

Tak ako aj predošlý rok, Kylie odštartovala párty obrovskou nafukovacou replikou Storminej tváre, ktorá bola vstupom na oslavu.  Stormi World: 2 is better than 1 je v poradí už druhou oslavou, keďže prvá bola oslava kolaborácie značky Kylie Cosmetics so Stormi.

View this post on Instagram

#stormiworld ⚡️🤍

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Pri vstupe do Stormi World dostali hostia mapu celého areálu, podľa ktorej sa malo postupovať. Oslava sa rozdeľovala na 3 časti: Frozen World, Trolls World a Stormi World.

Kylie previedla svojich sledovateľov na instagrame prostredníctvom stories celou párty a ukázala, ako to vo vnútri vyzeralo.

Na oslave nechýbal ani otec Stormi, Travis, ktorý bol celý čas pri Stormi a pri Kylie. Fanúšikovia už špekulujú, či sa táto dvojica nedala opäť dokopy.

View this post on Instagram

Family 👨‍👩‍👧❤️ #Stormiworld2

A post shared by Stormi W 🌩🧸 (@stormiwebsterr.j) on

Travis pridal na svoj instagram sériu fotiek so Stormi, ktoré Kylie okomentovala emoji srdiečkom.

V Stormi World sa nachádzali kolotoče, hracie stroje, gigantické nafukovačky a bazénik s gulôčkami. Trolls a Frozen sú Stormine najobľúbenejšie rozprávky, takže na oslave nemohli chýbať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News