Unsplash/Olena Sergienko & Pexels/Julia Larson

Vyzerá to tak, že na víkendové párty či popíjanie vína s kamoškami v meste môžeme ešte zabudnúť. Nič to ale nemení na fakte, že kvalitne sa zabaviť môžete aj v domácom pohodlí. Či už sa stretneš s tými najbližšími priateľkami alebo sa spojíte prostredníctvom videohovoru. Práve túto možnosť volíme my, a vďaka našim tipom sa nudiť nebudete ani vy! 

Keďže je potrebné správať sa zodpovedne, aj vy si spravte „online párty“ – aj videohovor môže byť zábava a my ti ukážeme ako môže takáto netradičná párty vyzerať!

Pripravte si tému večera

Po tom, čo preberiete všetky novinky, ktorých, žiaľ, teraz až tak veľa zrejme nebude, bude fajn, ak budete mať nejakú tému večera. Vymyslite si niečo, čoho sa budete všetky držať, aby vám večer utiekol tak rýchlo, ako keby ste boli naozaj spolu. Pripravte si časopisy, z ktorých si budete vzájomne čítať alebo jednoduché slovné hry, ktoré sa dajú robiť aj cez videohovor.

zdroj: Photo by DeMorris Byrd on Unsplash.com

Ak chcete byť aj produktívne, dohodnite sa na nejakej činnosti, ktorú budete robiť naraz a zároveň sa tak aj cez video kontrolovať a podporovať. Spoločné učenie nového jazyka, triedenie šatníka (takto ti aspoň kamošky poradia, ktoré kúsky vyhodiť, a ktoré nechať), výroba dekorácií do izby, … Vďaka téme večera, bude aj piatok doma zábavou. A to sa ani nemusíš prezliecť z pyžama.

Snack nesmie chýbať!

Na žiadnej dobrej párty nemôže chýbať chutné jedlo a dobrý nápoj. A na tom nejaká karanténa nič nezmení! Pripravte si každá niečo dobré k zakusnutiu, alebo ešte lepšie, pripravte si to spoločne! Skvele sa zabavíte a čas vám ubehne rýchlejšie, ak si každá z vás doma pripraví potrebné suroviny a pri spoločnom videočete si to pripravíte. Zaručujeme vám, že zažijete kopec smiechu. Recept si vyberte tak, aby ho zvládla každá z vás a obsahoval jednoduché suroviny, ktoré máte bežne doma. Napríklad mini pizzovníky, slané pečivo alebo mini cheesecake.

No ani drink nesmie chýbať. Neriskujte opicu po celej fľaši vína a doprajte si niečo ľahšie. Jablčnô je v tomto prípade tou správnou voľbou. Vsaď na pravé slovenské jablká v podobe horúceho jabĺčka, ktoré vám v tomto zimnom čase vykúzlia dokonalú atmosféru. Nehovoriac o tom, že aj dávka v podobe takýchto jablčných vitamínov sa dnes ráta! Veď imunitu posilniť treba, no nie?

zdroj: instagram/rokssanana/jablcno

Tepláky áno, mastné vlasy nie

Aj keď je domáce pohodlné oblečenie povolené, predsa len sa potrebuješ cítiť aj fyzicky tak, akoby si si po dlhom týždni išla užiť trocha spoločnosti. Takže trocha make-upu či čerstvo upravené vlasy už len pre ten pocit stoja za to. A vlastne, ak ti chýba full glam piatkový make-up, choď do toho! Aspoň ti rýchlejšie ubehne čas. No a čo, že si doma? Cítiť sa zvodne a upravene po dňoch preležaných pred telkou snáď môžeš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife