Sebavedomá žena

Aká je podľa teba sebavedomá žena, ako si ju predstavuješ? Predpokladám, že sa ti v hlave hneď vynorí obraz nejakej chladnej a neprístupnej baby, ktorá je egoistická a myslí len na seba. Sebavedomá žena ale takto nevyzerá, hoci si to všetci často myslíme. 

Je však pravda, že tieto 4 veci kvôli vzťahu a chlapovi nikdy neurobí.

Nezruší veci, ktoré má naplánované už dlhšie

Ani keď to je pracovné stretnutie, ale ani keď to je záhradkársky workshop. Proste nie. Svojím časom totižto neplytvá.  Vždy dá dopredu vedieť, kedy a o koľkej má čas, ale zároveň sa bude snažiť prispôsobiť aj časovým požiadavkám toho druhého, pretože je ľudská. Váži si svoj čas a vie, ako si ho vážia ostatní.

Nevzdá sa svojej cesty a svojich snov

Aj keď z tej cesty občas odbočí, tak sa rýchlo vráti späť, pretože hneď zacíti, že ide zlým smerom. Avšak, nevzdá sa svojich snov a cieľov, pokiaľ to od nej bude žiadať polovička.

Spraví všetko pre to, aby našla nejaký kompromis, pokiaľ jej partner nie je s niečím spokojný, ale to je celé. Pre ňu je lepšie sa vzdať človeka, ktorý ju nepodporuje, než svojich snov.

Nezabúdaj aj na to, že ani kompromisy nie sú vždy všetko. V našom staršom článku nájdeš 5 znakov, že týchto ústupkov robíš až príliš veľa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife