Pixabay/Pexels

Tiež si rada dopraješ šálku horúceho čaju? Ktorá príchuť je tvoja najobľúbenejšia a po ktorom type čaju siahneš najčastejšie? Podľa portálov Simple Loose Leaf  a Tea Lovers tento výber dokonca dokáže vypovedať veľa aj o našej osobnosti. 

Vyber si jednu príchuť čaju a zisti o sebe niečo nové. Možno budeš prekvapená z toho, čo všetko sa dozvieš.

Ktorá príchuť čaju je tvoja najobľúbenejšia?

Čo o tebe prezrádza príchuť tvojho obľúbeného čaju?
Zelený čaj
Zelený čaj obľubujú predovšetkým aktívni ľudia, ktorí potrebujú zvýšiť svoju energiu napríklad pred cvičením. Vypovedá to tiež o tebe, že si odhodlaná, pokojná a zdravie je pre teba veľmi dôležité. Niekedy sa tiež vieš prispôsobiť ostatným, ale len v prípade, ak si myslíš, že je to tak správne.
Čierny čaj
Si priama, energická, produktívna a vždy ideš rovno k veci, nerada strácaš svoj čas. Zároveň si zaneprázdnená, pretože najradšej by si sa venovala viacerým činnostiam naraz.
Biely čaj
Ak si rada dopraješ biely čaj, si štýlová a sofistikovaná osobnosť, ktorej záleží na kráse a zároveň jednoduchosti. Od života čakáš niečo jedinečné, pretože ty sama si ochotná robiť bežné veci inak.
Bylinkový čaj
Máš rada zmenu a rozmanitosť. Pri bylinkových čajoch si môžeš každý deň vybrať aj iný druh bylinky a takúto rôznorodosť očakávaš aj od svojho života. Stereotyp ťa začne veľmi rýchlo nudiť a túžiš po nových dobrodružstvách.
Earl Grey alebo English Breakfast čaj
Aj keď ide o typ čierneho čaju, niektorí ľudia siahajú práve po týchto dvoch variantoch. Ak patríš medzi nich, prezrádza to o tebe, že si zástancom tradícií a nerada skúšaš nové veci. Všetko by si chcela mať vopred naplánované, pretože načo meniť niečo, čo funguje?
Kamilkový čaj
Ak si rada dopraješ kamilkový čaj, záleží ti na tvojom psychickom zdraví. Kamilky upokojujú a ty sama rada relaxuješ a tento pokoj sa snažíš rozšíriť aj medzi ľudí vo svojom okolí. Vďaka tomu nemáš také problémy so stresom alebo úzkosťou ako iní ľudia.
Zázvorový čaj
Milovníci zázvorového čaju radi skúšajú nové veci. Máš dobrodružnú a odvážnu povahu a rada objavuješ nové miesta. Nemáš rada nudu a rýchlo sa dokážeš nadchnúť takmer pre čokoľvek.
Ovocný čaj
Ak uprednostňuješ ovocné čaje a rôzne ochutené zmesi, prezrádza to o tebe, že si kreatívna a otvorená novým možnostiam. Aj keď patria ovocné čaje k tradičným, vždy sú iné a jedinečné - rovnako ako ty.

Zdroj: Simple Loose Leaf & Tea Lovers

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy