unsplash.com

Baran

Tento rok nebude pre teba najlepšie obdobie leta. Konkrétne jún bude jeden z najdrsnejších mesiacov tvojho života. Nebude k tebe láskavý, ale bez ohľadu na všetko, čo sa stane, musíš sa postarať o svoje psychické i fyzické zdravie.

Býk

Až do decembra ťa nečaká žiaden zlý mesiac a tvoj rok pobeží hladko. Až ten posledný nebude tvojím najvydarenejším. Sviatky so sebou prinesú búrku, no stačí ak sa uistíš, že svojim vzťahom venuješ dostatok času.

Blíženci

V auguste roka 2019 bude tvoj vzťah v ohrození. Milostný život nebude úspešný a tak budeš musieť nájsť spôsob, ako problémy prekonať. Inými slovami, venuj pozornosť spoločnej komunikácii. To je jediný spôsob, ako predísť nedorozumeniam.

Rak

Ťažšie obdobie roka na teba čaká už v skorších mesiacoch. Opatrná by si mala byť v marci. Môžu sa vyskytnúť mnohé nedorozumenia a hádky, ktoré naštrbia dôverné vzťahy. Uisti sa, že tvoje emócie neprebijú rozum.

Lev

Zdá sa, že pre teba nebude príjemný práve tvoj narodeninový mesiac, a to august. Mnohé očakávania nebudú splnené, a tiež padnú aj nejaké sny. Zasekneš sa v panike a bude sa ti zdať, že sa ti v ničom nedarí. Tento hektický mesiac prežiješ iba ak udržíš hlavu chladnú.

Panna

Práve v čase, keď sa začal nový rok si už možno zistila, že tento začiatok nebol vôbec úspešný. Ešte ťa čaká niekoľko konfliktov v osobnom i pracovnom živote, ale až toto obdobie prehrmí, budeš mať príjemný rok.

Váhy

Rovnako ako Panna, to „najhoršie“ ťa čaká v prvých dvoch mesiacoch roka. Budeš sa cítiť pod tlakom a napäto kvôli pracovnému životu. Tiež ťa kvôli práci čaká aj nedostatok spánku. Dávaj si preto pozor na zdravie!

Škorpión

Opatrná buď počas apríla. Budeš veľmi citlivá vo svojich vzťahoch a to spôsobí pár konfliktov. Snaž sa nebrať všetky veci príliš osobne. Nauč sa od niektorých jednoducho odosobniť. Nemusíš sa za všetko vždy pomstiť.

Strelec

Na tvoje horšie obdobie si počkáš do novembra. Väčšinu mesiaca sa budeš snažiť napraviť chyby, ktoré si predtým spravila. Stačí sa pokúsiť o veľmi metodický prístup k ich vyriešeniu a všetko bude v poriadku.

Kozorožec

Apríl bude pre teba naozaj ťažký mesiac. A to z toho dôvodu, že pôjde o tvoje zdravie, takže to nebudeš môcť brať na ľahkú váhu. Mnohé z problémov už u teba možno začali, a ak nechceš, aby zosilneli, daj sa čím skôr do poriadku.

Vodnár

Buď pripravená na hnev, ktorý ti pripraví mesiac júl. Testované bude nielen tvoje zdravie, ale aj milostný život. Ale prokrastinácia je dôvod, prečo sa na teba zosype veľa vecí, ktoré si nechcela riešiť skôr.

Ryby

Máj 2019 nebude pre teba najľahším mesiacom. Počas prvých mesiacov roka sa budeš rozmaznávať a dopraješ si, no máj si za to vezme daň. Nenechaj sa uniesť a drž sa vždy pri zemi.

 

Zdroj: relrules.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife