Photo by christian ferrer on Unsplash

Nehrajme sa na dobrákov. Sú medzi nami ľudia, ktorí tých ostatných veľmi nemusia.

Nie že by nenávideli ľudí celkovo, len občas majú po krk všetkej tej spoločenskej drámy či rečí, ktoré ich úprimne nezaujímajú. A možno boli sklamaní tak, že sa nenávisti k niekomu nevedia zbaviť. Aj toto všetko sa môže odvíjať od znamenia, v ktorom sa narodili. Pozri sa, ktoré 3 znamenia patria k najväčším haterom a prečo.

Váhy

Ľudia v tomto znamení sú známi tým, že majú neskutočný cit pre spravodlivosť vo svete. Vystupujú ako milí a priateľskí ľudia, ktorými aj sú, no vo svojom vnútri schovávajú veľa hnevu. Najmä pre ľudí, ktorí im v minulosti ublížili majú ťažké srdce.

Veria, že majú vždy pravdu a opak ich vie naštvať. Rovnako tak aj situácia, kedy ich niekto bez príčiny ohovára. Nikdy však človeku, ktorého neznášajú skutočne neublížia. Ich diplomatické vystupovanie im to nedovolí.

Strelec

Strelec v skutočnosti nepatrí k veľkým haterom, no pôsobí tak, že si to všetci myslia. Ak mu nejaký človek nesadne, nekompromisne a bez výčitiek svedomia sa ho zbaví.

Netrápi ho ani fakt, že aj slovami vie toho druhého hlboko raniť. A to je dôvod, prečo ho ostatní vnímajú ako niekoho, kto ľudí nemá rád. Keď však niekoho skutočne nenávidí, netrvá to dlho a rýchlo sa cez to prenesie.

Baran

Človek Baran patrí presne medzi tých, čo ľudí všeobecne nemusia. Má rád svoju pohodu a kľud, takže keď sa dostane do väčšej skupiny ľudí, vo vnútri ho to unavuje.

Nemá silu počúvať spoločenské kecy, a má pocit, že „hlúpi“ ľudia mu kradnú energiu. Ešte viac ho vie nahnevať, ak sa niekto okato pretvaruje, vtedy daného človeka zaraďuje na listinu osôb, ktorým sa chce vyhýbať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy