Nalíčené ženy
YouTube/Sophie Floyd/AnnieJaffrey

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

S každým ročným obdobím prichádzajú zmeny, ktoré prirodzene robíme. Slniečko a teplejší vzduch v nás vyvoláva pocit akéhosi znovuzrodenia po zime a my sa chceme jednoducho cítiť viac fresh. Práve kvôli tomu je jar častokrát čas, kedy sa ženy rozhodnú pre rôzne beauty zmeny – nový účes, estetické zákroky, nech sme do leta tip-top či nová make-up rutina, ktorá sa bude líšiť od tej „zimnej“. 

Na jar sa chceme cítiť čo najprirodzenejšie a žiariť svojím lookom. V jednoduchosti je krása a tú svoju vďaka správnemu líčeniu iba podčiarkneme. Jemne zvýraznené oči, hydratovaná „glowy“ pleť a pery, ktoré čakajú na bozk pod rozkvitnutou čerešňou. To by mal byť základ aj tvojho bežného make-upu.

Stále viac populárnejší je totiž vzhľad, pri ktorom nevyzeráš ako zmaľovaná kraslica, ale snažíš sa použiť čo najmenej produktov – tak, aby si sa upravila a pritom vyzerala, že toto je tvoja naturálna krása (naše tajomstvo pred chlapmi, ok?).

Vybrali sme pre teba niekoľko videotutoriálov, v ktorých nájdeš inšpiráciu na to, ako si beauty blogerky predstavujú svieži jarný make-up. Či už chceš mať oči prirodzené, použiť obľúbenú linku alebo sa rada pohráš aj s farbou.

Nezabúdaj, že už je naozaj nutné nevynechávať pred líčením použitie SPF krému, keďže slniečko je už v plnej sile a určite si jeho jarné lúče chceš vychutnávať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty