Konečne sme sa dočkali teplého počasia, preto by si tomu mala prispôsobiť aj svoj šatník a vzhľad. Teraz je ideálny čas vsadiť na jarné líčenie a kto by ti poradil lepšie, než naše obľúbené slovenské beauty vlogerky a influencerky? Inšpiráciu nájdeš nielen na ich instagramových profiloch, ale aj na YouTube, kde pravidelne pridávajú make-up tutoriály. Krok po kroku sa z teba stane hotová diva.

Vybrali sme pre teba hneď viacero šikovných vlogeriek, ktorým to s líčidlami ide viac než dobre. Podľa ktorej z nich sa skúsiš namaľovať? 

Jarné líčenie od Jany Hrmovej

Jana Hrmová patrí nepochybne k najlepším a najobľúbenejším beauty influencerkám na Slovensku. So svojím líčením sa dokáže pekne vyhrať a v žiadnom prípade sa nebojí farieb. Tie sa na toto jarné obdobie naozaj hodia, preto si z nej vezmi príklad a skús to tak aj ty.

Nielen, že je Jenka aktívna na Instagrame, veľmi dobre má rozbehnutý aj svoj kanál na YouTube, kde nájdeš okrem tipov a odporúčaní na produkty aj konkrétne make-up tutoriály. Pomocou jej odporúčaní si dokážeš vytvoriť bezchybný look v priebehu niekoľkých minút.

Naposledy vytvorila až dve jarné líčiace videá. Vsadila na jemnejšiu ružovú farbu, s ktorou budeš vyzerať mladistvo a fresh.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.