Známy herec - Druhá šanca

Bude toto jeho koniec v šoubiznise? Herec, model a študent medicíny, Victor Ibara, pre denník Nový čas prezradil, čomu sa chce venovať a ako sa zrejme bude vyvíjať jeho pracovný život. Vidí sa v herectve, modelingu alebo v medicíne?

Herec Victor Ibara o budúcnosti v šoubiznise

Victor Ibara sa do povedomia divákov dostal ako lekár Gabriel v seriáli Druhá šanca. Málokto pritom ešte vtedy tušil, že tejto profesii v budúcnosti chce venovať aj v reálnom živote. Je totiž študentom posledného ročníka medicíny a už sa mu aj podarilo úspešne zoštátnicovať.

Popri tom sa však ešte objavil ako súťažiaci v tanečnej šou Let’s Dance, hoci sa tam dlho nezdržal. Práve tam sa však spoznal s Twiinskou Danielou Nízlovou, s ktorou začal randiť. Splodili spolu bábätko, no zakrátko oň prišli a rozišli sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victor Ibara (@victor_ibara)

Aj to je však dôvod, prečo sa Victor Ibara dostal do nášho šoubiznisu. Ako povedal v rozhovore pre Nový čas, je to pre neho príjemná skúsenosť. Nevie si však predstaviť, že v herectve a v šoubiznise zostane navždy.

„To ani nevnímam ako hereckú kariéru. Je mi to až úsmevné, keď to tak nazývame. Zažil som tu nejaké dva projekty, za ktoré som veľmi rád, že tu boli z toho kreatívneho sveta, a bola to taká práca popri štúdiu,“ povedal známy herec, model a študent medicíny.

„Som rád, že som mohol robiť toto a nie niečo iné. Predtým som pracoval ako sanitár v nemocnici a vlastne tieto projekty nahradili tento môj čas. Nikdy som to ani neporovnával a myslím si, že sa to nikdy ani nestane,“ dodal, pričom tvrdí, že pôsobenie v medicíne neplánuje odsunúť na druhú koľaj.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victor Ibara (@victor_ibara)

„Ja si myslím, že človek má robiť to, čo ho baví vnútorne, kde si plní tie nejaké svoje hodnoty, kde naráža sám na seba a hovorí si – áno, tuto som doma. A tento svet a všeobecne šoubiznis nie je stvorený na to, aby ma dopoval dobrou náladou. Ono je to fajn zažiť, je to extrémne krásne a verím, že sa niečo ešte podarí, že ešte nahliadnem do tých dverí, ale že by som tam chcel bývať, to asi nie,“ priznal pre Nový čas.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News