Komička Simona so synom a manželom

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Komička Simona Firstová, zaslobodna Salátová, v stories na Instagrame zdieľala doposiaľ nezverejnené zábery zo svadby. Zabavili sa na nej aj známe tváre nášho šoubiznisu.

16. decembra nás prekvapila úžasná novinka. Obľúbená Komička Simona Salátová sa vydala. Za manžela si vzala svojho kolegu z brandže, Teodora Firsta, ktorého fanúšikovia poznajú skôr pod pseudonymom Joe Trendy.

Išlo o celkom netradičnú svadbu. Ako už dvojica viackrát opísala, podarilo sa im ju naplánovať behom pár dní, konkrétne to trvalo týždeň. Ďalšie bábätko však zatiaľ na ceste nie je.

Komička Simona opísala detaily zo svadby

Komici Simona a Teodor sa vzali pri intímnom obrade. „Bolo to jedno z našich najspontánnejších rozhodnutí a koniec-koncov aj najlepších. Niekedy, keď sa zbavíte toho, čo od vás ostatní očakávajú, zrazu veci fungujú,“ priznala Simona prednedávnom v rozhovore pre Báječnú ženu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Joe Trendy (@joe_trendy)

Dokonca vyberanie svadobných šiat prebiehalo v zákulisí vianočného večierka. „Vyberala som rýchlo z internetu a nakoniec došli úplne perfektné,“ vyjadrila spokojnosť pani Firstová.

Teraz však v stories na Instagrame prezradila aj detaily. Ukázala tam spomínané šaty a pripísala k nim: „Moje legendary šaty z Asosu. Posledné číslo mali a bolo moje. Stáli nejakých 250 € a dobré.“

Komička Simona v stories ukázala aj doposiaľ nezverejnené zábery zo svadby. Po obrade sa cez bratislavské vianočné trhy svadobčania predrali do sály, kde sa konala hostina. Novomanželia si tam pozvali iba najbližšiu rodinu a kamarátov. Medzi nimi však nechýbali ani známe tváre nášho šoubiznisu.

Simona Firstová sa na svojej svadbe zabavila s Lujzou Garajovou-Schramekovou či komikmi Matejom Makovickým a Michaelom Szatmárym. Na záver ešte priznala, že všetko bolo „strašne super“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Len Simona (@simonacomedy)

Zdroj: Instagram/simonacomedy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News