Boris Kollár

Boris Kollár má už mať 13. dieťa. Jeho údajná milenka Laura Vizváryová porodila, s čím sa pochválila na Instagrame. Keďže však má súkromný profil, zaznamenala to Pluska. Podľa ich informácií jej plodová voda odtiekla v práci a v pôrodnici to nebol žiaden luxus. 

V januári vysvitlo, že politik Boris Kollár vraj bude mať už 13. dieťa. Splodiť ho mal s 28-ročnou Laurou Vizváryovou, ktorá sa v roku 2014 ako 19-ročná objavila v speváckej súťaži X Factor a dnes je podnikateľka s módou. Doposiaľ však nikto z nich nepotvrdil, že bábätko je naozaj jeho.

Kollár sa už vraj stal 13-násobným otcom

Už začiatkom mája krásna blondínka vedela pohlavie dieťatka. K jej synovi Peťkovi mal pribudnúť braček. „Už čoskoro k nám pribudne ďalší chlapček a myslíme si, že to bude rak,“ napísala vtedy pod jednu z fotiek na svojom Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

A zdá sa, že druhý synček už prišiel na svet. Portál Pluska pred pár dňami informoval, že bábätko sa už chystá na svet. Na Laurinom Instagrame postrehol, že tam pridala príspevky z pôrodnice. „A čo, že mi v práci odtečie plodová voda,“ napísala k jednej z fotiek. „Už o chvíľu s tebou,“ dodala pri ďalšej. „Haló, poď už von, syn môj, už sa chcem bozkávať,“ dopísala ešte.

V pôrodnici to ale žiaden luxus nebol. Laura tam totiž dostala posteľnú bielizeň z roku 1979. Svoj profil na Instagrame má súkromný, preto ak si tieto príspevky chceš pozrieť aj ty, musíš ju sledovať. V „bio“ už ale má napísané:Mom of 2 (pozn. redakcie: v preklade: Mama dvoch (detí)).“

Zdroj: Pluska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News