Kollárova Laura
Instagram/sme_rodina/_leyla_lv_

Kollárova Laura prostredníctvom stories na svojom Instagrame posiela odkaz všetkým politikovým nápadníčkam. Skôr, ako tento oznam z jej sociálnej sieti stihol zmiznúť, zaznamenal ho portál Koktejl.

Už nejaký ten čas je známe, kto je súčasnou partnerkou politika a podnikateľa. Pred niekoľkými mesiacmi mu porodila 13. potomka a existovali iba špekulácie o tom, že Boris Kollár randí a čaká syna s krásnou blondínkou, ktorá sa už objavila v televízii.

V roku 2014 ako 19-ročnú si ju mohla postrehnúť v X Factore, kde spievala. Momentálne je z nej podnikateľka s módou a mamina dvoch detí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Kollárova Laura posiela odkaz všetkým politikovým nápadníčkam

Laura Vizváryová sa už netají tým, že má vzťah s bývalým predsedom vlády a porodila mu syna Abnera. Dokonca ho otvorene podporuje prostredníctvom Instagramu. Najnovšie sa však odhodlala k ďalšiemu kroku. Poslala odkaz všetkým politikovým nápadníčkam, ktoré sa vraj neustále snažia rozbiť ich vzťah.

„Okrem toho, že sme si s Borisom za posledný čas všimli, že nás sledujú a odpočúvajú, nám už rok robia rôzni ľudia zle. Tak, ako mne vypisujú rôzne ženy, aby nás rozdelili, tak robia zle aj opačne,“ začala v príspevku na svojom Instagrame, čo zaznamenal portál Koktejl.

„Odkazujem všetkým, ktorí v tom chcú pokračovať, že idem všetko riešiť priamo na políciu! A áno, stále sme šťastní. Škoda, že to mnoho z vás nevie prežiť. Ale ako sa hovorí: ‚Dopraj šťastie druhým a potom nájdeš šťastie aj to svoje‘,“ dodala Kollárova Laura, čím zrejme aj naznačila, že to medzi nimi vyzerá vážne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Leyla (@_leyla_lv_)

Zdroj: Koktejl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News