Raper Rytmus

Koľko peňazí raper Rytmus dostal za rolu vo filme Vojna policajtov? Zaujímalo to fanúšikov, ktorí ho sledujú na jeho instagramovom profile. Skôr, ako mu jeho vyjadrenie zo stories zmizlo, zaznamenal ho portál Koktejl.

Koľko si Rytmus zarobil vo filme Vojna policajtov?

Asi si postrehla, že na filmové plátna sa pred pár dňami dostal film Vojna policajtov. Okrem Juraja Loja, Petry Dubayovej, Alexandra Bártu či Barbory Švidraňovej v ňom účinkuje aj raper Rytmus. Už pokoril svet hudby a ako sám priznal, teraz sa chce vrhnúť na filmovú scénu. Pri natáčaní ho totiž, samozrejme, najviac bavilo hranie.

„Každá scénka bola minimálne 20-krát odskúšaná, mali sme na to čas a bolo to natočené zo všetkých uhlov,“ prezradil Rytmus na svojom Instagrame a zaznamenal to portál Koktejl.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

„A moje osobné poznatky tejto sféry šoubiznisu, kde to chcem schodík po schodíku vybudovať,“ dodal. Pritom ho aj herec Juraj Loj vychválil, že na pľaci bol veľmi profesionálny a na všetko sa pýtal.

Na tom, ako svoju rolu zahral, by ale Rytmus nič nemenil. So svojím výkonom je spokojný. Najťažšie pre neho však bolo š*upnúť si cukor. „Inak ostatné … Veľmi podobný vajb, ako keď niečo predávaš do kamery alebo do ľudí. Na všetko som sa pýtal režiséra a ten si korigoval, akú emóciu, alebo reč tela chcel zo mňa dostať,“ opísal.

Fanúšikov na Instagrame zaujímalo aj to, koľko si za svoju rolu vo filme Vojna policajtov zarobil. „Neviem, nerobil som to pre prachy,“ vysvetlil, čo zaznamenal portál Koktejl.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Zdroj: Koktejl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News