Úspešná modelka Kendall Jenner je v rodine Kardashianiek naozaj prekvapením. Len prednedávnom označila svoju sestru Kourtney za najhoršieho rodiča a teraz prezradila, že rada vyfajčí zopár zelených lístkov. Viac o tom informoval portál Elle.

Kendall sa zrejme v živote riadi s mottom – čo na srdci to na jazyku. Lenže tentokrát to celkom prehnala. V podcaste Kate a Olivera Hudsona Sibling Rivarly označila svoju sestru za najhoršiu mamu.

Táto informácia obletela celý svet, a preto zaujímala aj Jamesa Gordona v jeho Late Late Show. Vtedy modelka prezradila, že jej išlo iba o vtip. Žiaľ, nevyšiel a jej sestru rozhodne nepotešil tento suchý humor.

Najnovšie však prezradila ďalšiu zaujímavosť. V podcaste sa pýtali Kate a Oliver známych Kardashianiek netradičné otázky. Jednou z nich bolo užívanie omamných látok. Kendall v tom momente vyslovila, že práve ona ich prijíma. „Nikto to nevie, takže toto je prvýkrát, čo som niečo také vyslovila,“ povedala modelka. V Kalifornií na tom však nie je nič zvláštne, nakoľko toto fajčenie je tam úplne legálne.

Zdroj: Elle, Sibling Rivarly

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.