Sofia a Scott sa oficiálne rozišli pred dvoma mesiacmi, neoficiálne pred viacerými. Aktuálne sa priznala, že sa ešte necíti po vzťahu so Scottom na iný vzťah.

Sofia Richie a Scott Disick spolu začali randiť iba pár mesiacov po tom, ako sa rozišiel so svojou dlhoročnou partnerkou, matkou jeho detí Kourtney Kardashian. Ľudia zo začiatku reagovali rôzne, keďže majú medzi sebou celkom výrazný vekový rozdiel, Sofia má 22 rokov a Scott má o 15 viac.

Scott sa stretával s modelkou Bellou Banos v roku 2017, tesne po rozchode s Kourtney, tesne pred chodením so Sofiou. Bella ho dokonca sprevádzala v Costa Rice pri natáčaní Keeping Up With The Kardashians. Medzi Bellou a Scottom to vyzeralo celkom vážne: „Zo začiatku bol Scott iba kamarát. Ale spoznali sme sa na inom leveli. Sme extrémne prepojení“ vyjadrila sa Bella pre In Touch. Ako sa neskôr ukázalo, ich krátky vzťah sa rýchlo skončil a Scott sa dal dokopy so Sofiou.

Pred pár dňami ho paparazzi pristihli na luxusnej večeri v Nobu Malibu s Bellou. Sofia ho ihneď unfollowla zo svojho instagramu.

„Sofia ešte nie je pripravená na ďalší vzťah. Stále sa spamätáva z rozchodu so Scottom“ povedal zdroj pre Us Weekly.

Odkedy sa pár rozišiel, Scott začal tráviť veľkú časť svojho času so svojimi deťmi a exmanželkou Kourtney Kardashian. S ňou aj celou rodinou Kardashianiek sú si veľmi blízki. Najnovšie sa začal stretávať s modelkou Bellou a špekuluje sa, že je medzi nimi viac, ako len nevinné randenie.

Zdroje: seventeen.com, dailymail.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.