Kedy sa celebrity milovali po prvýkrát?
Instagram/canalultimafila/courteneycoxofficial

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Kedy si si prvýkrát užila v posteli a aké to bolo? Asi sa zhodneme na tom, že neexistuje správny alebo ideálny vek na prvé milovanie. Musíš to jednoducho cítiť a je to úplne v poriadku, ak chceš počkať dlhšie. A dokonca aj niektoré celebrity čakali viac, ako by si si možno myslela.

Portály People a Men’s Health prezradili, v akom veku si to prvýkrát užili známe mená svetového šoubiznisu. Bolo to skoro alebo naopak príliš neskoro? Posúď sama.

Kedy sa svetoznáme celebrity milovali po prvýkrát?

Miley Cyrus

Miley sa po prvý raz milovala vo veku 16 rokov s jej vtedajším partnerom, hereckým kolegom Liamom Hemsworthom. Schádzali sa a rozchádzali, no napokon sa za neho aj vydala. Toto manželstvo však nevydržalo.

Chris Evans

Herec tvrdí, že o panenstvo prišiel v roku 1999 a išlo o jeden z najlepších rokov v jeho živote. V tom čase mal 18 rokov a užíval si život v Los Angeles.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⚣ CelebTease ⚣ (@celebtease)

Courteney Cox

Herečka z Priateľov zažila prvé radovánky vo veku 21 rokov a je na to hrdá. Bolo to s priateľom, s ktorým randila dlhší čas.

Ian Somerhalder

Obľúbený herec z Upírskych denníkov sa trochu poponáhľal a jeho prvý raz bolo v čase, keď mal len 13 rokov. Bolo to so 16-ročným dievčaťom. Učil sa najmä od staršieho brata, ktorý rád striedal dievčatá.

Katy Perry

Speváčka prišla o panenstvo vo veku 16 rokov. Stalo sa tak na prednom sedadle v aute. Dodnes rada počúva album, ktorý bol v tom čase pustený.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News