kedy ide o pravú lásku

Všetci po nej túžime. Tá jediná dokonalá láska, ktorá prekoná všetky očakávania. Ako malá si určite túžila po princovi na bielom koni, no on všetko zboril. Tvoje sny spadli ako domček z karát, pretože práve on ťa naučil, čo je to milovať tak veľmi, že si si to nikdy nedokázala ani predstaviť. A všetko to začalo nečakane. Už viackrát sme ti spísali, ako to vyzerá a aké sú rozdiely medzi slovami ľúbiť a milovať. Teraz sa ale dozvieš, kedy ide o pravú lásku. 

Našla si ju už, no nevieš o tom? V tom prípade si musíš urobiť náš kvíz, ktorý ti to odhalí. Často si už možno počula, že toho pravého máš pod nosom, no si príliš slepá. Teraz je ale už čas zistiť, či je to tak a nasledovné znaky ti to prezradia, keď už neveríš výsledku v kvíze.

Nechceš ho pustiť

Nie je to také ako pri ostatných. Je to o niečo iné. Keď ste sa lúčili a objímali sa, nechcela si ho pustiť. Možno ťa to postretlo aj pri predošlých známostiach. Kedy ale ide o pravú lásku v takomto prípade? Znakom toho je napríklad aj to, že je to iné ako kedykoľvek predtým. Objímaš ho a chceš, aby tá chvíľa trvala navždy. Nechceš ho pustiť a máš pocit, že ak sa to stane, nikdy ho už neuvidíš a to nechceš a nesmieš dopustiť.

Dievča sa smeje na vtipe chlapa
zdroj: Unsplash/Jacob Mejicanos

Cítiš pokoj na duši

Keď vo svojom živote stretneš pravú lásku, máš dušu na správnom mieste. Je to pocit, ktorý ti rozlieva pokoj do celého tela. Je to neopísateľné a neuveriteľne krásne. Všetci chlapi, ktorí boli v tvojom živote predtým, sú oproti nemu ničím a už ti na nich nezáleží. Nemáš potrebu ich kontaktovať a nechceš ich mať pri sebe, pretože on je ten jediný, pri ktorom sa cítiš ako niekto.

Si jeho celým svetom a on je celý svet pre teba. Neustále si to dokazujete, a to nielen slovami, ale aj skutkami. Cítiš z neho neuveriteľnú náklonnosť a to, že si ťa váži tak, ako nikto iný predtým, čo ťa robí najšťastnejšou osobou na svete.

Navždy
zdroj: Unsplash/monroefiles

Nemyslí iba na jedno

Chlap, ktorý ťa chce dostať iba do postele, sa nebude zaujímať, aký si mala deň alebo ako si sa vyspala. Pre ženu je krásny pocit, keď má niekoho, kto jej popraje dobrú noc a dobré ráno. Ten pravý si ťa váži ako osobu a nezáleží mu na tom, ako vyzeráš. Áno, prvotný dojem je dôležitý a aj on si na ňom zakladá, no záleží mu najmä na tom, ako si s tebou rozumie a či mu sedí tvoja povaha. Každý predsa má nároky na svojho ideálneho partnera.

Chalan, ktorý ťa chce ako ženu po svojom boku a vie si s tebou predstaviť budúcnosť a starobu, je ten pravý. Je taký, ktorý nemyslí iba na sex a chce vedieť, aký máš názor na to a tamto. Túži ťa spoznať do hĺbky a nepáči sa mu iba tvoje telo. Je to úplne iný pocit a v podstate to hneď aj vieš. Tvoj šiesty zmysel to pochopí veľmi ľahko.

Každá nás už niekedy stretla muža, ktorý bol navonok pôsobivý, šarmantný a zdal sa byť „dobrým chlapom“. No napriek týmto kvalitám nemusí byť vždy vhodným mužom pre nás. V našom predošlom článku nájdeš návod, ako zistíš, že je po tvojom boku nesprávny partner.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating