pexels.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Keď ti povie, že sa zmení, never mu. Pretože ak len stále hľadá výhovorky a len sľubuje, ver mi, že nič nerobí pre zmenu. My ženy máme očakávania, že sa muži kvôli nám zmenia, nech je to v akejkoľvek veci. Pravdou však je, že ak sa muž nechce zmeniť, ty ho nepresvedčíš. 

Nemôžeš byť vo vzťahu neustálym záchrancom, pretože ťa to môže zničiť. Ak ti neustále klame, sľubuje ti rôzne veci, stále robí to isté a nevidíš žiadnu zmenu, skús sa zamyslieť nad tým, či je tento vzťah skutočne obohacujúci.

Niekedy očakávame od ľudí veci, ktoré oni nedokážu zmeniť, aj keby veľmi chceli. Máme o nich ideálnu predstavu plnú klamstiev, ktorá však veľmi rýchlo sklame. Čím skôr to pochopíme, tým lepšie pre nás.

zdroj: unsplash.com

Niekedy si ženy hovoria, že muža určite zmenia. Lenže predstavy sú jedna vec a realita druhá. Ak sa chlap dokáže zmeniť, tak skutočne iba kvôli žene, lenže pozor, nie vo všetkom.

Netreba samozrejme tlačiť na pílu, no ak dlhodobo vidíš, že to nefunguje, nikde nesmeruje a tebe sa nepáči aký je, je na čase prehodnotiť, kam váš vzťah smeruje. Ak vieš, že sa ti nepáči to, čo robí a chceš to zmeniť, no nejde to, môže to veľmi zavážiť do budúcna.

Vzťahy vedia byť veľmi komplikované, takisto ako aj ľudia, no ak ťa veľmi ľúbi, môže zmeniť to, čo robí. Ak je však príliš sebecký a nezmení sa, pouvažuj, či chceš, aby sa zmenil kvôli tomu, aby bol lepším človekom, alebo len preto, lebo chceš od neho niečo, čo nemôžeš reálne očakávať.

Veľkou chybou mnohých žien je prehnaná viera vo svoje vlastné schopnosti, miestami až nadprirodzené. Chyba spočíva v nádejí, či skôr v neoblomnom presvedčení, že svojho drahého zmenia. Skús si spomenúť na to, ako si ho spoznala na začiatku a odpovedz si otázku, či už vtedy bol taký, alebo to prišlo postupne.

Keď ti povie, že sa zmení, no vidíš, že to nie je pravda, never mu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife