Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

414b72afdb91b577e7b0fd1d6b8713aeHľadáš krásu. Každý deň. V upršaný deň, i vtedy, keď svieti Slnko. Chceš zažiť naplno prírodu a vychutnať si každý okamih. I keď možno niekoho nemáš rada, snažíš sa v ňom vidieť len to najlepšie a podporiť ho. Miluješ hudbu každej doby a si hudobný fanatik, ktorý miluje počuvať za jazdy autom, vo vlaku, v autobuse, i keď sa prechádza. Vidíš v sebe nádhernú osobu a snažíš sa byť spokojná sama so sebou. Miluješ každé ročné obdobie. Na jari miluješ vôňu kvetov, v lete miluješ more a čaro letných večerov, obdivuješ krásu jesene a sleduješ jej odtiene farieb. V zime sa veľmi rada prechádzaš večer, kedy je nasnežené a obdivuješ zimnú krajinu. Zbožňuješ prechádzky. Sama. Vieš, že knihy sú najlepšími priateľmi a veľmi rada sa učíš novým veciam, ktoré ti pomáhajú tvoriť tvoju osobnosť. Vždy sa rada prídeš pozrieť na výstavy, do divadla, miluješ fotografie a rada pozeráš filmy rôzneho žánru. Hľadáš krásu vo všetkom a v každom človeku.tumblr_m9pjqrm70q1qhannlo1_1280

Máš dobre srdce a vieš odpúšťať, pretože vieš, že každý robí chyby. Tvoje veci sú ako z iného sveta a vidíš krásu v maličkostiach. Miluješ to, čo nosíš a nezaujíma ťa, či je to zo sekáča alebo od číňaňa. Jednoducho to miluješ a má to svoj príbeh.

Miluješ víkendové chaty, kedy môžeš vypadnúť z reality a vôbec ti nevadí, že si bez elektriny, techniky a hrejú ťa kachle. Zbožňuješ pocit slobody a veľmi rada cestuješ, preto ti nerobí problém spontánne odísť. Veľmi rada čerpáš inšpiráciu od iných žien, necháš si poradiť a viesť sa mestom, aby si spoznala jeho krásu.

Miluješ citáty, rada čítaš články a názory autorov. Podporuješ svojich priateľov či neznámych umelcov alebo jednoducho ľudí, ktorí radi tvoria a chcú priniesť niečo nové. Vždy so sebou nosíš zápisnik a zapisuješ si svoje myšlienky do neho.

large-14Miluješ lásku a miluješ milovať! Zbožňuješ spoznávať svet a nevadí ti ísť ani na Island či do Afriky. Miluješ malé a útulné kaviarničky, ktoré môžeš obdivovať, kde môžeš sedieť a načerpať energiu. Vážiš si Slovensko a jeho krásy, je to predsa tvoj domov! Svoj život berieš ako jedno veľké dobrodružstvo. Veríš, že na konci života sa ti celý premietne a preto sa snažíš, aby to premietanie stálo zato!

 

Gratulujem Ti. Si hľadač krásy.

Si hľadač krásy tohto sveta. 

Obdivujem Ťa.

Pokračuj.

Vstať ráno s dávkou radosti nie je nevyhnutnosťou, ale je to ukážka skvelej odvahy.

(Odin – odkaz pre budúcnosť)df2f1bda7ab027e617df137a9a6d3784

photos: pinterest.com

cover photo: napoleonfour.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating