thoughtcatalog.com

Prejavením svojej náklonnosti si nás muži vedeli získať stále. Veď to poznáš – každú sekundu sa na teba pozeral, dával ti najavo, že si celý jeho vesmír a neustále ťa obhadzoval komplimentmi.

No potom, keď si už na neho bola dostatočne namotaná, prestal. Možno to bolo len dĺžkou vášho vzťahu, alebo o teba prestal mať jednoducho záujem. Robí to tak každý muž?

Možno ťa sklamem, ale väčšinou áno. Buď majú len nejaké blbé obdobie (volajme to mužská menštruácia), alebo dostali druhú pubertu. Nikto nevie, no kým sa jedná len o určité obdobie, je to ešte ená lepší variant.

Horšie je to už vtedy, keď to trvá celú večnosť. Tvoj milovaný ti už nehovorí – zakaždým, keď si zmeníš outfit – aká si krásna. Už na teba ani nežiarli a dokonca s tebou nechce byť ani 24 hodín denne. Radšej pôjde za kamošmi, alebo hrať „CS-ko“. Robia to hádam všetci, no kde sa nachádza tá pomyselná hranica tolerancie?

elite-daily-side-chick-800x400

foto: elitedaily.com

Určite si myslím, že pre žiaden vzťah nie je zdravé, aby spolu dvaja ľudia boli každý deň – od rána do večera. Bude omnoho lepšie, keď si dáte menšie pauzy. Môžete sa potom na seba aspoň viacej tešiť. Skús sa pre zmenu zamerať len sama na seba. Choď sa von odviazať s kamarátmi, alebo relaxuj v teplej vani. Po týždni tohto „venovania sa samej sebe a nie svojmu frajerovi“ uvidíš, ako bude tvoj drahý celý bez seba, aby ťa stretol (a o iných veciach ani nehovorím).

Zo všetkého najdôležitejšia je však komunikácia. Nie je nič dôležitejšie, ako sa poriadne a úprimne porozprávať. Prestal ti hovoriť, ako veľmi ťa má rád? Prípadne ti už „nedvorí“ a nehovorí komplimenty? Povedz mu to. Nikto nie je veštec, aby vedel, čo tomu druhému vadí. Určite si však odpusti hysterické záchvaty a radšej ho normálne zavolaj, posaďte sa a všetko prediskutujte s pokojným hlasom. A s tým pokojným hlasom to myslím vážne. Vieš koľko konfliktov sa mi podarilo vyriešiť (samozrejme v môj prospech), keď som nezvýšila hlas? Aj keď častokrát k tomu nechýbalo veľa.

Ak ani to nezaberie a tvoj muž na teba naďalej kašle, je s tým načase niečo urobiť. Možno ste vo vzťahu už len z pohodlnosti a ty sa bojíš, čo bude ak o neho prídeš. Nie je však nič horšie ako naťahovať vzťah, ktorý už dávno nemá budúcnosť.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating