unsplash.com

Či už si to priznáš alebo nie, každého muža (ktorý ti aj veľmi ublížil) si istým spôsobom milovala. Možno niekoho viac, niekoho menej a niekoho si mala rada, ako brata a ako kamaráta ale tiež si ich ľúbila.

Každý muž, ktorého si ľúbila, pre teba znamenal bezpečie, lásku, tvoj prístav, kam prídeš po práci. S každým si mala originálne a neopakovateľné zážitky. Znamenali pre teba viac než čokoľvek na svete, znamenali pre teba domov.

Neviem koľko ich bolo, ale pri každom z nich si sa cítila výnimočne. Cítila si sa zakaždým inak, a predsa rovnako – zamilovane a zaľúbene. Bolo ti to vidieť v očiach, v správaní, v pohľade na život.

Jeden pre teba možno znamenal len chvíľkové poblúznenie alebo letnú lásku. Zažila si s ním dobrodružstvo, adrenalín, cítila si sa s ním na žive a tak slobodne. 

Možno tu bol aj taký, ktorý sa správal ako správny gentleman a ty si sa pri ňom cítila ako dáma na úrovni. Pozýval ťa na večere, do divadla alebo ste strávili dovolenku niekde v luxusnom hoteli. 

V živote každej ženy sa objaví aj taký, ktorý sa tvári nebezpečne. Pri ktorom má zimomriavky už len keď si na neho spomenie, no on ju vie vždy ochrániť. 

Ty si možno ľúbila takého, ktorý by ti zniesol aj modré z neba, ktorý mal dom, zvieratá a túžil s tebou po rodine. Cítila si sa s ním presne ako v detstve u babky na záhrade a priala si si, aby sa to zopakovalo. To leto, keď bolo teplo a ty si mala bezstarostný život.

Každý muž v tvojom živote niečo znamenal a niečo ti nechal v tvojom srdci. Milovala si ich, či už tých zlých alebo dobrých.

Preto prosím, nehovor o týchto mužoch škaredo, partia do tvojej minulosti a som presvedčená o tom, že si to nezaslúžila. Veď napokon, oni ťa tiež milovali, no možno nie dostatočne veľa ako ty ich.

Uvidíš, príde muž, ktorý bude mať z každého niečo a bude ťa milovať rovnako úprimne a z lásky – ako ty jeho. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating