tumblr.com

A možno aj viac ako ženy z tých amerických romantických komédií.

Vieš, že túžiš po láske. Po takej úprimnej. Jednoduchej a zároveň krásnej a netradičnej. Nie, nie kráska, nenahováraj si, že ty lásku nepotrebuješ. Že sa zaobídeš aj bez chlapa. Nenahováraj si to, že si nezávislá od mužov. To nie je úplná pravda.

Možno … možno, kým ešte nemáš toho pravého tak je to tak. Je to tak, že sa dokážeš sama o seba postarať. Dokážeš ísť sama do divadla, do kina, na večeru a nevadia ti ani prechádzky nočným mestom o samote.

87793d567fc7cc1ce06e9a30d1f5bf14 pinterest.com

No niekde v podvedomí vieš, že mať svoju spriaznenú dušu, najlepšieho priateľa, milenca a zároveň muža je to, po čom túžiš.

Túžiš po tom, aby si večer nezaspávala sama. Túžiš po tom, aby si mohla niekoho držať za ruku. Túžiš po tom, aby si sa mohla niekomu vyrozprávať. Túžiš po niekom, koho by si mohla milovať. Pretože ty miluješ lásku.

large weheartit.com

Nepriznáš si to pred sebou a všedné dni zvládaš obdivuhodne. Za to si ťa vážim. No odhoď tú masku silnej a nezávislej ženy. Buď na chvíľu tou bezbrannou ženou, ktorá je zasnívaná do muža, ktorého by milovala. Ja viem že to chceš.

Ja viem že po tom túžiš.

Tak sa nebráň láske. A prijímaj ju s otvorenou náručou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating