Kate Middleton

Princezná Kate Middleton vraj bola videná na verejnosti. Stalo sa tak prvýkrát potom, čo svetu oznámila, že bojuje s rakovinou. Hoci neexistujú žiadne fotky či videá, nemenované zdroje to potvrdili pre portály People a US Weekly. Dokonca o jej stave prehovorili aj kamaráti pre Daily Mail, na ktorý sa odvoláva Tatler.

Kate Middleton prvýkrát od veľkého priznania na verejnosti?

To, že princezná Kate Middleton má rakovinu, sme sa dozvedeli z jej verejného priznania. Celý svet na Instagrame informovala o tom, že po plánovanej operácii brucha musí podstúpiť preventívnu chemoterapiu. Nezabudla pritom fanúšikov upozorniť, že to potrebuje čas, priestor a súkromie.

Odvtedy sa Kate Middleton neukázala na verejnosti a ani sa nevrátila ku svojim kráľovským povinnostiam. Jej priatelia pre portál Daily Mail, na ktorý sa odvoláva Tatler, tvrdia, že to tak skoro ani nepríde.

„Nikto nechce vyvíjať žiadny nátlak na Kate,“ uviedol zdroj s tým, že na verejnosti – pri plnení pracovných povinností – ju neuvidíme až do jesene. „Jediná vec, na ktorej momentálne záleží je, že sa to zlepšuje,“ ubezpečil ešte.

To, že liečba Kate Middleton ide dobre, prednedávnom naznačil aj samotný princ William prostredníctvom údajných signálov. Sám dokonca fanúšikovi povedal, že on a jeho rodina sa majú dobre. Neskôr ale celý svet vystrašili slová kráľovskej módnej návrhárky, ktorá opísala, že princezná a jej rodina si kvôli jej boju s rakovinou prechádzajú peklom.

O tom, že sa Kate Middleton má dobre však môžu svedčať aj najnovšie informácie od ďalších nemenovaných zdrojov. Tie pre portály People a US Weekly uviedli, že princezná bola spozorovaná v uliciach Británie spolu s manželom a ich troma deťmi. Neexistujú však žiadne fotky ani videá, ktoré by to dokazovali.

Každopádne by to však mohlo znamenať, že Kate bola na verejnosti spozorovaná prvýkrát odvtedy, čo svetu oznámila, že bojuje so zákernou chorobou.

Zdroj: People, US Weekly, Tatler

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News