instagram/jlo/hollywoodlife

Speváčka a herečka Jennifer Lopez nemá o chlapov vo svojom živote núdzu. Kráska, ktorá má dnes už 51-rokov, sa len nedávno rozišla so svojím snúbencom, športovcom Alexandrom Rodriguezom, po viac ako 4 ročnom vzťahu. Namiesto svadby má teraz v živote starú lásku.

Portál Daily Mail priniesol informácie o tom, že s kolegom, hercom Benom Affleckom sú do seba po uši zamilovaní. Práve Ben je človekom, s ktorým zrejme na svoj nedávny rozchod rýchlo zabudla. Dvojica, ktorá spolu randila už pred 17 rokmi teraz vyzerá, akoby sa za ten čas nič nezmenilo.

O ich vzťahu sa svet dozvedel vďaka exkluzívnym paparazzi fotkám, na ktorých si Jennifer a Ben užívajú dovolenku v Montane.

Aj Ben pred mnohými rokmi požiadal Jennifer o ruku, no po zásnubách sa svadba nekonala. Obaja pre magazín People vyhlásili, že aj po rozchode vždy mali priateľský vzťah. Tentokrát je to však znovu vážnejšie. Trávia spolu všetok voľný čas, dokoca sa k nej 48-ročný Ben pridal aj pri jej pravidelnom cvičení vo fitku. Podľa svedkov si v telocvični medzi sebou vymieňali zaľúbené pohľady, ale aj dotyky a bozky.

Tak to vyzerá, že pokračujú tam, kde skončili. Herca tiež nedávno videli pri fajčení na balkóne v jej dome, čo by nebolo zvláštne, no fanúšikov tohto páru potešil fakt, že na rukách mal strieborné hodinky, ktoré vyzerali ako tie, ktoré mu speváčka darovala v roku 2002 a mal ich na ruke aj v klipe Jenny from the Block.

Ben a Jennifer počas ich vzťahu pred mnohými rokmi

Zdroj: dailymail.co.uk, people.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News