Jesenné make-up tutoriály

Jeseň je už o pár týždňov oficiálne tu a vo vzduchu ju už je naozaj cítiť. Pri prechádzke mestom vidíme, ako sa všetko sfarbuje do teplých a zemitých tónov. A nie je to len príroda. Aj naše oblečenie a make-up sa podriaďuje aktuálnemu obdobiu. Keď chceš byť trendy aj ty, jesenné make-up tutoriály musíš mať v malíčku.

Líčeniu vládnu, ako inak, farby ako hnedá, medená, bronzová, zlatá, oranžová, či vínová. Či už si zvolíš monotiene alebo ich kombináciu, počas jesene nimi nešliapneš vedľa. Žiarivé a sýte farby ako zelená, ružová, či modrá, idú na chvíľu bokom. Nude look je počas tejto sezóny absolútnym hitom.

Aj preto sme pre teba vybrali niekoľko easy tutoriálov, v ktorých sa krok po kroku naučíš spraviť si vybrané líčenia. Či už chceš niečo na bežné denné nosenie, alebo niečo, čo sa dá nosiť aj na večer. A nemusíš byť pritom ani žiadna profesionálka.

Jesenné make-up tutoriály v rôznych prevedeniach

Ak chceš niečo jednoduché, čo len podčiarkne tvoju krásu, skús prvé video. No ak máš chuť na niečo výraznejšie, tento look môže byť to pravé pre teba.

Oči sú základ

Tie by si mala nalíčiť farbami jesene a zvyšok už nechať veľmi prirodzený. Aj pery zvoľ radšej matné a nie príliš vyzývavé.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty