make-up celebrít
Instagram/kimkardashian/selenagomez/oliviamunn

Každá hviezda má svoje „poznávacie znamenie”. Niečo, čím je charakteristická a zapamätateľná. U žien je to do istej miery aj líčenie. Akým spôsobom je make-up celebrít taký výnimočný? Ranker prezradil tajomstvá týchto šiestich krások.

Olivia Munn

Jedna z najkrajších herečiek vo svetovom šoubiznise je známa svojimi ružovými líčkami. Žiara, akou pôsobí, je pre ňu úplne charakteristická. I keď má viac ako 40 rokov, v make-up svete nezaostáva. Ranker radí vybrať si lícenku v broskyňovom odtieni a tým sa Olivii takmer úplne vyrovnáš.

Christina Aguilera

Speváčkinou doménou je dymové líčenie. Tá ho dosahuje pomocou paletky, ktorá je, prirodzene, najzávažnejším výberom celého líčenia. Jej dramatické očné tiene si podľa Ranker vyžadujú viacero odtieňov, ktoré si musíš namixovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Christina Aguilera (@xtina)

Kim Kardashian

Kim a make-up je jasná voľba, ktorá k sebe pasuje. Kimino bežné líčenie si vyžaduje nemalé množstvo trblietok. Ranker informuje, že ak by si aj ty chcela vynikať prirodzenosťou ako jedna z Kardashianiek, potrebuješ k tomu lesk. Celebrita siaha po vlastných produktoch z radov svojej značky a používa nielen trblietavé lesky na pery, ale aj sypké púdre.

Emma Roberts

Emma je známa svojou čistou a bezproblémovou pleťou. Aj perfektné krytie dosahuje so správne zvoleným make-upom. Ranker odporúča Healthy Skin Liquid Makeup Foundation od značky Neutrogena, ktorý by mal zlepšovať textúru pokožky a zároveň chrániť pred slnkom.

Selena Gomez

Selena Gomez a jej červené pery sú kombináciou, na ktorú sa nezabúda. Aj Ranker tvrdí, že Selena používa rúž na pery, ktorý je nielen cenovo dostupný, ale aj kvalitný. Údajne ním je Morphe tekutý rúž v odtieni Hot Shot.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hung Vanngo (@hungvanngo)

Emily Ratajkowski

Kto by si ešte dnes trúfol na veľa farieb v líčení? Emily je rozhodne jedna z odvážnejších. I keď sú farebné očné tiene zaškatuľkované v 90. rokoch, táto hviezda im dáva nový význam. Modré očné tiene sa vracajú do módy a výrazne tomu napomáha aj krásna modelka. Ranker radí ozdobiť aj horné, aj dolné viečko pre čo najlepší efekt.

Zdroj: Ranker

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty