Jesenné filmy
Instagram/littlewomenmovie, Instagram/knivesout

Jeseň už máme oficiálne tu a počasie nám to dáva patrične najavo. Aj ty by si teraz najradšej zaliezla pod deku s hrnčekom obľúbeného čaju? Víkend je na to ako stvorený, preto sme pre teba vybrali obľúbené jesenné filmy, ktoré sa na toto obdobie hodia. 

Niektoré sú staršie, iné zas novšie, no všetky stoja rozhodne za pozretie. V niektorých možno nejde o jesennú záplatku, ale odohrávajú sa v tomto ročnom období. Jeseň patrí k tým najkrajším, najmä keď listy hýria všetkými farbami.

Ktorý z týchto 7 filmov si pozrieš ako prvý?

Magická posadnutosť

Film z roku 1998, v ktorom hrajú Nicole Kidman a Sandra Bullock. Je o čarodejniciach, ktoré sú poznačené hroznou kliatbou. Muži, ktorí sa do nich zamilujú, zomrú. Podarí sa im ju nejakým spôsobom prelomiť?

Malé ženy

Štyri dospievajúce sestry, ktoré sú odlišné, no snažia sa žiť najlepšie, ako vedia. Film sa odohráva v rôznych ročných obdobiach, ale Nové Anglicko je počas jesene naozaj nádherné. Hrá v ňom napríklad aj Emma Watson. Ak chceš vidieť ukážky, pozri si tento trailer.

Hókus pókus

Prvý diel je z roku 1993, takže tento rok oslavuje svoje 30. narodeniny. Je o troch čarodejniciach, ktoré sa k jesennému počasiu fakt hodia. Ak ťa staršia verzia nezaujíma, môžeš si prípadne pozrieť aj pokračovanie z minulého roku. Prípadne si rovno pozri oba filmy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife