Prvý mesiac pomaly za nami, no stále sme plní očakávaní, čo nám rok 2018 prinesie. My ti preto prinášame jediné slovo, ktoré ho bude vystihovať na základe znamenia zverokruhu, v ktorom si narodená.

Baran – sláva

Možno to nebude sláva v pravom slova zmysle, ale rok 2018 sa bude niesť v duchu dosahovania tvojich osobných cieľov. Budeš mať neskutočný chuť dosiahnuť všetko čo si zaumieniš.

Best wishes ! 🎀💫💫💫 @dilettamenta #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Býk – vedomosti

Tento rok bude o sebazdokonaľovaní sa. Budeš skúmať nové spôsoby života, nové filozofie a rozšíriš si svoje obzory.

Blíženci – dlh

Všetko to čo si doteraz zanedbávala ťa dobehne. A to doslova, prestaneš prokrastinovať a začneš sa na život pozerať zodpovednejšie. Pretože ti nič iné neostáva.

Rak – láska

Možno si myslíš, že láska automaticky znamená vzťah, no nie vždy je to tak. Tvoj rok sa bude niesť v znamení romantiky. Buď urobíš romantickejší svoj vlastný život, alebo ho takto spríjemníš niekomu inému.

Lev – práca

Tento rok sa bude niesť v znamení pracovných povinností. Denné záležitosti, spoločnosti, povinnosti – to je to, na čo sa budeš v nasledujúcom roku sústrediť.

Panna – dráma

A tým nemyslím drámu v negatívnom slova zmysle. V roku 2018 posunieš na bok všetky povinnosti, ktoré ti bránili poriadne si užívať život a doženieš zameškané.

Váhy – domov

Rodina, pohodlie, teplo domova a okruh tých najbližších. To všetko bude vystihovať tvoj rok 2018. Venuješ podstatnú časť svojho života vytváraním príjemnej atmosféry a rodinného života.

Škorpión – komunikácia

Naučíš sa ako komunikovať. Presnejšie, podarí sa ti otvoriť a hovoriť o svojich problémoch. Viem, že máš tendenciu v sebe veci ututlávať, ale práve rok 2018 bude novou príležitosťou ako vyjadrovať svoje pocity.

Strelec – peniaze

Nájdeš spôsoby ako prísť k väčšiemu zisku. No s veľkými príjmami prichádzajú aj väčšie výdavky. Dávaj si pozor aby si svoje peniaze utratila zodpovedne.

Kozorožec –TY

V tvojom prípade nadobudne fráza „nový rok- nový človek“ úplne iný rozmer. Tento rok bude rokom investovania do samej seba. Tvoje sny budú číslom jeden, na zozname vecí, ktoré budeš chcieť naplniť.

Vodnár – spiritualita

Spoznáš sa na lepšej úrovni. Svoje vyššie ja, to ktoré je spojené so všetkým a všetkým a to, ktoré je tak často potlačované a ignorované. Medituj. Choď na jogu. Rozvíjaj sa.

Ryby – priateľstvo

Bude to rok kedy sa ukáže, kto je skutočný priateľ a kto len na oko. Odstrániš so svojho života ľudí, ktorí ťa len vyčerpávajú a naopak oceníš tých, ktorí to s tebou vždy mysleli dobre.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.