ženy a pizza

Nie je jedlo ako jedlo. Každý z nás si pochutnáva na tom svojom, obľúbenom najviac. Niekto si dá záležať na pestrosti, kalóriách, u iných zas môže v tomto smere zohrávať úlohu krása, elegancia alebo harmónia. Aké jedlo sa však k tebe najviac hodí podľa znamenia zverokruhu?

Aké je jedlo podľa tvojho znamenia?

Baran

Toto znamenie dokáže byť  nielen tvrdohlavé, ale často aj útočné. Pokiaľ je o niečom presvedčený, pôjde si za tým. Podobne je to aj s jedlom, ktoré, ak mu chutí, okamžite ho zje. Aj to je dôvod, pre ktorý je jeho ideálnym jedlom kvalitný steak.

Býk

Znamenie Býka patrí medzi typ osobnosti bez akejkoľvek pretvárky. Je zároveň aj jednoduchým človekom, avšak jeho neduhom je chamtivosť. Aj to je dôvod, prečo sa k nemu z jedla najviac hodí brownie, ktoré mu zakaždým spraví radosť.

Jedenie
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Blíženci

Blíženci sú známe svojim nepokojom. Stále si nájdu niečo, čomu sa venujú a rovnako pracujú na svojich úlohách až do času, kým nie sú dokončené. Málokedy si nájdu čas aj na jedlo samotné. Rýchlou voľbou z jedál je pre nich toast.

Rak

Znamenie Raka je známe kolísavými náladami. Pokiaľ má tu horšiu, uspokojenie hľadá v sladkom jedle, čo nie je žiadna výhra. Ideálnou pochúťkou preňho je tiramisu, ktoré, ak sa mu roztopí na jazyku, vyčarí mu aj úsmev na tvári.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy