Pixabay/AdinaVoicu

On ti pomotá hlavu, lebo je neuveriteľne neodolateľný, charizmatický a ten jeho úsmev… Och! Lenže pozor. Za touto „dokonalosťou“ sa môže skrývať nenásytné zviera bažiace po neustálej ženskej spoločnosti. Takže sa nedaj nachytať. Dnes ti dávame do pozornosti mužské znamenia, ktoré majú najväčšiu tendenciu podľahnúť nevere. Niekedy si proste nevedia pomôcť. 

TOTO sú oni, najväčší neverníci zverokruhu.

Baran

Nečudo, že sa Baran dostal na náš zoznam. Toto ohnivé znamenie potrebuje k životu veľa iskrenia, vášne a hlavne vzrušenie, ktoré keď mu nevie ponúknuť jedna žena, odskočí si k druhej.

Nebodaj, ak zavládne vo vzťahu stereotyp. Samozrejme, že s neverou chvíľu bojuje. Urobiť, neurobiť? No pokiaľ sa druhá strana nerozhýbe a stále to pokračuje rovnakou cestou, Baran si proste zahrá na inom poli.

Býk

Naopak Býk nosí v sebe toľko lásky, že jedna žena to nie je schopná všetko absorbovať. Siete hádže na každú svetovú stranu. Potrebuje sa maznať, a hlavne, nechce stratiť to počiatočné iskrenie.

Lenže to po čase zo vzťahu vymizne – povinnosti a tak. Takže riešenie Býka? Nájsť si novú ženu a vybavené. Na druhej strane, svojej pôvodnej partnerky sa málokedy vzdá. Rovnako tak chce cítiť „istotu domova“.

Lev

Posledné znamenie, ktorým to dnes ukončíme, je Lev. Muž v znamení Leva si potrebuje dokazovať, že má na trhu stále čo ponúknuť. Čiže tu ani nejde o to, že by mu jeho partnerka nevyhovovala.

Len nechce prísť do fázy, kedy by o neho neprejavila už žiadna iná záujem. Je to však správne? Nechať vyhrať ego pred láskou je obrovský risk, pretože nakoniec sa môže stať, že ostane sám.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy