dievča a ovocie

Letné obdobie so sebou prináša niekedy aj zdravotné problémy ako prechladnutie či rôzne virózy a mnohé ďalšie. Horoskop hovorí, že tieto štyri znamenia si budú musieť strážiť svoje zdravie počas mesiaca júl o čosi viac. Patrí medzi ne aj to tvoje?

Znamenia, ktoré si musia v júli viac strážiť svoje zdravie

Býk

V tvojom prípade si budeš musieť dávať počas mesiaca júl väčší pozor na bolesti chrbta a celkovo chrbtice ako takej. Súvisieť s nimi môžu aj intenzívnejšie bolesti v krížovej oblasti.

Prevenciou zranenia v tejto časti tela je nielen jej správne držanie, ale i samotná starostlivosť. Nezabudni zájsť na masáž, o ktorú sa ti postará odborník, dopriať si ju môžeš aj častejšie a pravidelnejšie, nielen v čase, keď ťa trápia bolesti.

Pozor na zdravie
zdroj: Unsplash/ Toa Heftiba

Rak

Pokiaľ nastane zmena v počasí a bude viac premenlivé, vtedy buď na pozore. Je síce leto, no práve samotné počasie by sa mohlo postarať o  silnejšie prechladnutie. Najviac opatrná buď počas večera a noci, ak sa budeš nachádzať vonku alebo spať pri otvorenom okne.

Rovnako v takomto čase vylúč studené alebo ľadové nápoje, ktoré by ti k tomu vôbec nepomohli. Nikto nechce počas leta ležať v posteli a nepotešilo by to rozhodne ani teba.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy