Nechceš, aby ťa partner podvádzal? Tak to si musíš vybrať jedno z nasledujúcich znamení!

Vernosť je cnosť. A možno sa v dnešnom svete už tak často nevidí, stále je považovaná za jednu z najcennejší vlastností človeka, hlavne vtedy, keď si s daným človekom vo vzťahu. V živote každého z nás sa občas naskytne príležitosť, kedy by sme mohli svojho najmilšieho zradiť, no pri dostatku charakteru a lásky sa dokážeme ovládať a odolať. Podľa astrológov patria ľudia narodení v týchto znameniach medzi tých najvernejších, patríš medzi nich aj ty?

Rak

Raci sú úzko napojení na svoju rodinu. Záleží im na pocitoch ostatných, medzi ktorých nepochybne patrí aj ich partner. Sú empatickí, a preto sa snažia správať tak, aby ostatným neubližovali. Navyše, keby sa rozhodli niekedy podviesť, ich svedomie by ich zožralo zaživa.

Býk

Býk je zemské znamenie a vo vzťahu rovnako ako aj v živote preferuje stálosť a bezpečnosť. So zmenami sa vyrovnávajú o čosi ťažšie. Ak si raz nájdu partnera, s ktorým sú ochotní sa zaviazať, snažia sa to aby všetko fungovalo tak ako má. Stabilitu vo vzťahu by nikdy nenarušili podvádzaním, pretože je pre nich až priveľmi dôležitá. Rovnakú lojalitu však očakávajú aj od svojho partnera.

Pool days with you. @hannah_perera @tombutterworthv

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Kozorožec

Praktický a často veľmi seriózny človek narodený v tomto znamení si nedovolí podvádzať. V hlave mu totiž víria všetky následky, ktoré by to so sebou prinieslo. Je rozumný, a preto si vie vážiť partnera, ktorého pri sebe má. Dokáže sa výborne ovládať a to nie len v romantických vzťahoch ale aj v tých priateľských.

Panna

Až raz nájde panna svojho dokonalého partnera ( a to v jej prípade potrvá určitý čas), ich vzťah sa pre ňu stane všetkým. Namiesto kvantity, preferuje kvalitu, a tak sa nebude snažiť nadväzovať nové romantické vzťahy, práve naopak, všetko svoje úsilie vloží do toho súčasného.

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Ryby

Ryby sú rovnako ako rak veľmi citlivé, a tak si dobre uvedomujú, žeby svojmu partnerovi neurobili nič, čo by nechceli, aby on urobil im. Majú výbornú intuíciu, čo im dáva náskok, pretože ak by sa ich partner snažil podvádzať, vycítili by to. Svojho partnera nezradia, pretože by sami nezvládli pocit viny.

 

Zdroj: romper.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.