Na prežitie pokojného a šťastného života je potrebná stabilita. Udržuje nás v rovnováhe, dáva nám istotu a vďaka nej sa môžeme spoľahnúť na veci, ktoré sú pre nás dôležité. Bez nej by všade naokolo vládol zmätok.

Avšak, tieto 3 ženské znamenia sú celkom nestabilné a veľmi jednoducho vedia všetko vo svojom okolí premeniť na chaos.

Blíženci

Aké prekvapenie, že práve Blíženci sú ako prví. Toto znamenie je už od nepamäti nestabilné a rozpoltené, pretože v jeho vnútri prebývajú „dve duše“. Kvôli tomu nemôžu nájsť rovnováhu a harmóniu. Na jednej strane by aj chceli, no na tej druhej ich to láka žiť život dobrodružne a spontánne. Žena v znamení Blížencov je veľmi hravá, zvedavá a taktiež sa o nej hovorí, že je večné dieťa.

Lev

Znamenie Lev tu taktiež nemohlo chýbať. Táto žena je očarujúca, krásna a už na prvý pohľad z nej vyžaruje sebavedomie. Sny a ciele má jasne nastavené, no často sa menia ako jej myšlienky či pocity. Nedokáže byť na jednom mieste dlho, musí sa neustále posúvať, preto tomu prispôsobuje aj to, čo chce v živote dosiahnuť. Raz je to kariéra, inokedy vzťah. Môže pôsobiť veľmi chaoticky, no všetko jej v živote vychádza a nemá sa na čo sťažovať.

Ryby

Posledným znamením sú Ryby, pretože na jednej strane dokážu byť citlivé, no niekto ich môže poznať ako presný opak. Táto žena je veľmi tajomná, záhadná a zaujíma sa o umenie. Žije nestabilný život, pretože sa chce čo najviac priblížiť k bohémskemu spôsobu žitia. Neláka ju stereotyp a ani rutina, preto je naklonená chaosu a neorganizovanosti. Kvôli tomu si nedokáže udržať vzťah a ani kvalitné priateľky na celý život.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.